صفحه اصلیجزییات خبر

معارفه نماینده شرکت ارتباطات زیرساخت در شرکت ایرانیان نت برگزارشد

معارفه نماینده شرکت ارتباطات زیرساخت در شرکت ایرانیان نت برگزارشد
مراسم معارفه مهندس سهراب آغ بیات معاون فنی مدیرعامل بعنوان نماینده شرکت ارتباطات زیرساخت در شرکت ایرانیان نت و تکریم از خدمات مهندس لطف ا.. سبوحی با حضور مهندس خباز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مدیران شرکت ایرانیان نت در 29 شهریور سال‌جاری، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم، مهندس آغ بیات معاون فنی مدیرعامل و نماینده شرکت ارتباطات زیرساخت در ایرانیان نت، تعامل و همکاری با دو شرکت ایرانیان را مثبت ارزیابی کرد وگفت: در آینده شاهد مشارکت و تعامل بهتر و بیشتری خواهیم بود.

وی به همکاری سی ساله با مهندس سبوحی در بخش های مختلفICT کشور اشاره کرد و افزود: تعهد، جدیت و تعامل ازویژگی های بارز ایشان است.

 در ادامه این مراسم مهندس سبوحی طی سخنانی گفت: دراین مدتی که دراین مجموعه فعالیت داشته ام همواره درصدد ایجاد حس همدلی میان اعضای هیات مدیره شرکت ایرانیان نت بوده ام تا هم منافع حاکمیتی شرکت ارتباطات زیرساخت لحاظ شود و هم تعاملات خوبی با بخش های خصوصی و توجه به منافع آن ها، به عمل آید.

 وی با تاکید بر اینکه استراتژی های مختلفی از سوی نماینده حاکمیتی و سهام داران بخش های خصوصی برای اداره این شرکت وجود داشته، اضافه کرد: همراهی به معنای تبعیت نیست و در این مدت همکاری، سعی کرده ام همه اعضا در تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشند و اقناع شوند.

درپایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات مهندس سبوحی تقدیرشد و مهندس آغ بیات با حفظ سمت سازمانی به عنوان نماینده جدید شرکت ارتباطات زیرساخت در شرکت ایرانیان نت معرفی شد.

شرکت ایرانیان نت در راستای تکالیف مندرج در اساسنامه، ماموریت دارد اجرای شبکه فیبر نوری انتقال درون استانی و شبکه دسترسی درون شهری را برعهده گیرد که این وظیفه بر اساس پروانه بهره برداری به این شرکت محول شده است.

   

۲۹ شهریور ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۴ نفر
۵۸,۲۳۰ نفر
۱۰۴ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض