صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
مراسم تکریم از مدیران سابق و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور دکتر لاجوردی معاون وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل ، عصر امروز یکشنبه در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که اعضای هیات مدیره و معاونین مدیرعامل به صورت حضوری و مدیران استانی از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : از مدیران جدید ، براساس ماموریت های محول شده به آنان انتظار می رود که با کار هوشمندانه، مجاهدانه و تلاش شبانه روزی بتوانند با تسلط بر حوزه های تخصصی خود پروژه ها را به پیش ببرند.

2aa


وی افزود : امیدواریم با پتانسیل، دانش و ظرفیت مدیران جدید و با استفاده از تجربه و دانش مدیران سابق بتوانیم اهداف و برنامه های شرکت را به بهترین شکل ممکن محقق سازیم.
در این مراسم محمد جعفر پور به عنوان قائم مقام مدیرعامل ، امیرحسین عامی مطلق دبیر هیات مدیره و مدیرکل دفتر مدیرعامل ، روابط عمومی وامور بین الملل ، اکبر کرمی مدیرکل عملیات شبکه ، حسین آقا زاده مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، محمدحسین شاهینی مشاور مدیرعامل و مجری پروژه قطب مرکز داده و محمد پهلوانی سرپرست اداره کل هوشمندسازی و مجری پروژه زیرساخت ابری مرکز داده شهید سلیمانی معرفی شدند.

3aa

 

همچنین در پایان مراسم از خدمات مدیران سابق (دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، دفتر هیئت مدیره، مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل، اداره کل مهندسی عملیات شبکه، اداره هوشمند سازی و مدیریت سامانه ها و مدیران ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی ،ایلام ، زنجان و لرستان) تکریم و قدردانی شد.


۲۰ شهریور ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۱,۰۹۱,۶۲۴ نفر
۵۲ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض