صفحه اصلیجزییات خبر
هم‌زمان با هفته دولت صورت گرفت؛

مدیر کل دفتر هیات مدیره ، مدیرعامل ،روابط عمومی وامور بین الملل با خانواده شهید رضاقدیری دیدار کرد

مدیر کل دفتر هیات مدیره ،  مدیرعامل ،روابط عمومی وامور بین الملل با خانواده شهید رضاقدیری دیدار کرد
دکتر مطلق مدیر کل دفتر هیات مدیره ،مدیرعامل ، روابط عمومی وامور بین الملل همزمان با هفته دولت و به منظور تجلیل از مقام شامخ شهیدان با خانواده "شهید سیدمرتضی رضا قدیری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این دیدار که علی خسروی رئیس اداره امور ایثارگران شرکت نیز حضور داشت ، دکتر مطلق با حضور در منزل این شهید بزرگوار یاد وی و همه شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و از زحمات و فداکاری خانواده شهید رضاقدیری قدردانی کرد.

رسانه جدید
وی گفت : ما قدردان شهدای جنگ تحمیلی و ایثارگری و فداکاری خانواده آنان هستیم چرا که اقتدار کشور را مدیون خون‌های مطهر و پاک کسانی هستیم که در مقابل دشمن ایستادند تا کشور از آسیب دشمنان در امان بماند.
شهید سیدمرتضی رضاقدیری از شهدای خانواده بزرگ ارتباطات وفناوری اطلاعات است که در ایام جنگ تحمیلی به‌عنوان بیسیمچی گردان کمیل از گردان‌های لشکر 27 محمد رسول‌الله (ص) به فرماندهی شهید محمدابراهیم همت بود که در بهمن 1361، در فکه طی عملیات والفجر مقدماتی در محاصره کانال کمیل به شهادت رسید اما پیکر مطهر این شهید بزرگوار پیدا نشد و وی در شمار شهدای مفقودالاثر قرار گرفت تا اینکه بعد از گذشت 39 سال از شهادتش، طی عملیات تفحص پیداشده و به زادگاهش بازگشت.

۱۵ شهریور ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۶ نفر
۵۸,۴۰۰ نفر
۲۷۴ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.12.157
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض