صفحه اصلیجزییات خبر

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی گزارش عملکرد و ارائه صورت های مالی شرکت ارتباطات زیرساخت در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت، این جلسه با حضور نمایندگان سهامداران و اعضای مجمع و همچنین دکتر لاجوردی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ،اعضای هیات مدیره ،معاونین مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت به ریاست مهندس انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رییس مجمع عمومی صاحبان سهام یکشنبه ششم شهریور ماه در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

1
در جریان این جلسه دکتر لاجوردی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت گزارشی از عملکرد ، پیشرفت طرح ها ،پروژه ها ، تحقق اهداف کمی و کیفی و نقش آفرینی شرکت در تامین پهنای باند کشور ارائه کرد.
وی در ادامه توضیحاتی را در خصوص طرح های توسعه و تکمیل پروژه های شبکه های زیر ساختی ارتباطات کشور و همچنین پروژه های توسعه‌ ای شبکه ملی اطلاعات و تکالیف شرکت در آن و راه اندازی قطب مراکز داده کشور ارائه کرد.

در ابتدای این جلسه دکتر مطلق سرپرست دفتر مدیریت پروژه و بودجه، گزارش کاملی از درآمد و هزینه ها ، دارایی های شرکت،منابع و مصارف، مطالبات و بدهی ها، برنامه های عملیاتی سال 1400 بر اساس بودجه مصوب ، تکالیف قانونی مقرر در اسناد بالادستی و تکالیف مندرج در صورتجلسات قبلی مجمع همراه با راهکارهای پیشنهادی ارائه کرد.
همچنین در این جلسه پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی و توضیحات ارائه شده توسط داود کاشانی مدیر کل مالی و ذیحسابی و اعضای هیأت مدیره، اعضای مجمع عمومی ضمن تشکر ویژه از عملکرد مطلوب مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت، عملکرد هیات مدیره و صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ این شرکت را تایید و تصویب نمودند.

2


در ادامه جلسه مهندس انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رییس مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به گزارش مطلوب ارایه شده توسط حسابرس قانونی گفت: این موضوع بیانگر تلاش و اهتمام ویژه کارکنان و مدیران زحمتکش شرکت ارتباطات زیرساخت است که علی رغم حجم بالا و اهمیت و حساسیت طرح ها و پروژه های در دست اجرا، تمامی موارد مربوط به صورتحساب های مالی، حسابداری و قانونی را به نحو احسن انجام داده اند.
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی ویژه از مجموعه کارکنان و مدیران شرکت اظهار امیدواری کرد که در سایه زحمات و تلاش های شبانه روزی آنان، شاهد تحقق صد در صدی اهداف پیش بینی شده باشیم.

۷ شهریور ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۹ نفر
۵۵,۱۸۵ نفر
۳۷۶ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض