صفحه اصلیجزییات خبر

آسیب شناسی پروژه های فیبرنوری و شرکتهای پیمانکاری در زیرساخت استان هرمزگان

آسیب شناسی پروژه های فیبرنوری و شرکتهای پیمانکاری در زیرساخت استان هرمزگان
پروژه های فیبرنوری و مشکلات شرکت های پیمانکاری در زیرساخت استان هرمزگان، آسیب شناسی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ جلسه مشترکی با حضور مهدی عسکری زاده مدیر ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان و نمایندگان اداره کل مهندسی عملیات شبکه، دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و روسای شرکتهای نگهداری صنام و تکفام ، در محل مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان، برگزارشد.

در این نشست، با توجه به سیل اخیر که باعث آبردگی کابل فیبرنوری در برخی مسیرها شده بود، مقرر شد مطابق با دستورالعمل نگهداری، جهت ایمن سازی مسیرهای فیبرنوری که در تعهدات شرکت تکفام (پیمانکار اسبق نگهداری شبکه استان هرمزگان) بوده است، اقدام  شود و همچنین بخشی از موارد بهسازی، مطابق LOP قرارداد به شرکت صنام (پیمانکار نگهداری فعلی ) ابلاغ تا نسبت به انجام آن اقدام کند. 

در ادامه مهدی عسکری زاده مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان با اشاره به اینکه بهسازی های باقیمانده مسیرهای فیبرنوری که حجم آن بیشتر از تعهدات دستورالعمل نگهداری شبکه است؛ گفت: با تخصیص اعتبار به استان، موارد مطروحه از طریق سامانه ستاد، انجام می شود .

وی تاکید کرد: تامین تجهیزات و ابزارآلات، تامین خودرو، پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل نگهداری شبکه و تامین سوخت همه ایستگاههای استان، ضروری است و نیازمند برنامه ریزی از سوی شرکت صنام برای رفع موارد فوق است.

 

۳۱ اَمرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۱ نفر
۵۵,۷۴۳ نفر
۳۹۲ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض