صفحه اصلیجزییات خبر

پیام مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی
بار دیگر عزای سیدالشهدا فرا رسید و خونی تازه از مظلومیت ولی خدا بر زمین جاری شد. خونی به ناحق ریخته شده برای باقی ماندن دین بدون تحریف، که همانا چنگ زدن به ریسمان الهی با تاسی از قرآن و اهل بیت پیامبر(ص) است.

به راستی با ژرف نگری می توان به این مهم دست یافت که ایستادن در برابر ظلم و تعدی، راهی است که امام حسین(ع) و یاران باوفایش در پیش گرفتند و کار را به دیگری نسپردند. از جان، مال، خانواده و کودکان خود گذشتند تا دین خدا باقی بماند و تا قیام قیامت، شکستی ابدی برای ظالمان رقم بخورد.
تامل در این واقعه تاریخی نشان میدهد که همانا کافران و ملحدان آب را به روی امام حسین (ع) و کودکانش نبستند، بر پاره تن زهرا(س) تیر و نیزه نزدند و به آیه خدا بر روی زمین بی احترامی نکردند؛ بلکه مسلمان نماهایی در مقابل حسین(ع) قد علم کردند که خود را دیندار می‌دانستند و با وعده زر، سیم و حکومت ری، چشم ها را در برابر ولی خدا، کم سو کردند که همانا از بطن دین به پوسته ای ظاهری بسنده کنند و از میان جهل مطلق و حقانیت حسین(ع)، جهل را انتخاب کنند. اکنون نیز در مسیر زندگی فردی و اجتماعی، «انتخاب» واژه ای است که می تواند دنیا و آخرتمان را به رنگ خود درآورد.
 فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را به تمامی ارادتمندان آن حضرت به ویژه همکاران گرانقدرم در شرکت ارتباطات زیرساخت تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال آگاهی و توانایی فهم فلسفه تاسوعا و عاشورای حسینی را برای ادامه راه سرور و سالار شهیدان مسئلت دارم .


۱۵ اَمرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۶ نفر
۵۸,۳۷۴ نفر
۲۴۸ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.12.157
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض