صفحه اصلیجزییات خبر

کارگروه تخصصی بومی سازی محصولات افتا در شبکه ملی اطلاعات برگزار شد

کارگروه تخصصی بومی سازی محصولات افتا در  شبکه ملی اطلاعات  برگزار شد
کارگروه تخصصی بومی سازی محصولات امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ( افتا) در شبکه ملی اطلاعات به ریاست دکتر لاجوردی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت و نماینده ویژه وزیر ارتباطات در امنیت فاوا در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، این کارگروه تخصصی که در حاشیه کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات عصر امروز در سالن اجتماعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شده بود ،دکتر لاجوردی ریاست این کارگروه تخصصی به همراه نمایندگانی از همره اول ، ایرانسل ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نماینده سندیکای افتا چالش ها و مشکلات در حوزه بومی سازی محصولات امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات مورد بررسی قرار دادند.

1
دکتر لاجوردی در پایان این کارگروه تخصصی ضمن جمع بندی پرسش و پاسخ های حاضرین در جلسه خواستار این شد که زمینه ای فراهم شود تا شرکت های نوپا بتوانند در حوزه امنیت ایده ها و دستاوردهای خود را ارائه دهند و از بومی سازی محصولات حوزه افتا حمایت صورت گیرد.
کنفرانس شبکه ملی اطلاعات با موضوع " امنیت ،تاب آوری و پایداری "در روزهای 5 و 6 مرداد ماه سال جاری در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شده است.

2

سخنرانی تخصصی مدیران حوزه امنیت در شبکه ملی اطلاعات در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ،برگزاری کارگروه تخصصی در حوزه افتا همراه با ،پرسش و پاسخ و برگزاری نمایشگاه از محصولات بومی در حوزه افتا با حضور بیش از 50 شرکت داخلی از برنامه های این کنفرانس به شمار می رود.

۸ اَمرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۳ نفر
۵۵,۳۰۶ نفر
۴۹۷ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض