صفحه اصلیجزییات خبر

دکتر لاجوردی : تمهیدات لازم جهت مشارکت حداکثری کارکنان در نظام پیشنهادها فراهم شود

دکتر لاجوردی : تمهیدات لازم جهت مشارکت حداکثری کارکنان در نظام پیشنهادها  فراهم شود
دکتر لاجوردی معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خواستار تمهیدات لازم جهت مشارکت حداکثری کارکنان شرکت در ارائه پیشنهادهای سازنده در سیستم نظام پیشنهادها در شرکت شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دراولین جلسه کمیته عالی نظام پیشنهادها در سال 1401 که به ریاست دکتر لاجوردی معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت و با حضور اعضاء کمیته برگزار شد ، وی ضمن تاکید بر نقش کارکنان در پیشبرد اهداف شرکت ،خواستار تمهیدات لازم جهت مشارکت حداکثری کارکنان در نظام پیشنهادها و پرداخت مشوق های مالی، افزایش موارد انگیزشی و جبران خدمت های مرتبط با حوزه نظام پیشنهادها شد.
دکتر لاجوردی هم چنین حمایت حداکثری مدیران ارشد شرکت را از موضوع نظام پیشنهادهای شرکت اعلام کرد و خواستار جلسه ویژه ای به منظور بررسی پیشنهادهای خارج از تقویم زمانی کمیته عالی نظام پیشنهادها شد.
در ابتدای این جلسه مهندس اصغریان معاون فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی توضیحاتی درخصوص مشخص شدن محورهای فراخوان نظام پیشنهادها با توجه به رویکردها، چالش‌ها و نیازمندی‌های معاونت‌ها و حوزه‌های ستادی شرکت را مطرح کرد.
در پایان بررسی و تصمیم‌گیری درخصوص پیشنهادات تایید شده در کارگروه‌های تخصصی و بررسی و اعلام نظر اعضاء پیرامون پیشنهادهای مطرح شده پرداخته شد و از 28 پیشنهاد مطرح شده 20پیشنهاد قابل قبول، 6 پیشنهاد غیر قابل قبول، 1 پیشنهاد به کارگروه جهت بررسی دقیق تر فنی و صرفه اقتصادی ارجاع شد.

۲۹ تیر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۲ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۳ نفر
۴۲ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض