صفحه اصلیجزییات خبر

دکتر لاجوردی در موسسه خیریه نورعلی ابن موسی الرضا (ع)حضور یافت

دکتر لاجوردی در موسسه خیریه نورعلی ابن موسی الرضا (ع)حضور یافت
دکتر امیر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت 25تیرماه سال جاری در جمع کودکان ،نوجوانان وجوانان ایتام تحت پوشش مدیران و خیران موسسه نور علی ابن موسی الرضا (ع) حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل طی سخنانی کوتاه خطاب به ایتام و مدیران این موسسه اعلام کرد: زحمات و کوششهایی که مسئولین و مدیران این موسسه برای ایتام انجام می دهند جای تقدیر دارد و خداوند متعال به پاس تلاش ها و مجاهدت های بی وقفه شان به آنان اجر می دهد.
دکتر لاجوردی همچنین در این مراسم به صورت رو در رو و چهره به چهره باجمعی از کودکان ونوجوانان ایتام تحت پوشش این موسسه گفتگو و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
دکتر لاجوردی در پایان ضمن بازدید از بخش های مختلف این موسسه بسته های فرهنگی همراه با شاخه گل به آنان اهداء کرد.
مؤسسه نور با نگهداری از ۴۰ کودک یتیم و بی‌سرپرست و داشتن ۳ مجموعه فعال یکی ازمراکز نگهداری از ایتام و کودکان بی‌سرپرست ایران می‌باشد که در سال ۱۳۸۷ با عنایت آن امام رئوف توسط جمعی از خادمین آن حضرت و با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور تاسیس شد.
این مؤسسه با هدف ایجاد آرامش، رفاه، تربیت، نگهداری و آموزش از کودکان یتیم و بی‌سرپرست و همچنین در توسعه و ایجاد سیستم‌های حمایتی از کودکان و بهبود زندگی آنان پیشگام می‌باشد.
در این بازدید مهندس سید رضا موسوی مدیر امور هماهنگی استانها و حمیدرضا رضایی نیا مدیر ارتباطات زیرساخت استان خراسان رضوی،حضور داشتند.


۲۷ تیر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۶ نفر
۵۵,۱۸۲ نفر
۳۷۳ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض