صفحه اصلیجزییات خبر

دکتر لاجوردی در دیدار با استاندار خراسان رضوی ؛ از توسعه زیرساختهای ارتباطی برای راه اندازی قطب داده در مشهد خبر داد

دکتر لاجوردی در دیدار با استاندار خراسان رضوی ؛ از توسعه زیرساختهای ارتباطی برای راه اندازی قطب داده  در مشهد خبر داد
زیرساخت ارتباطی قطب داده در استان خراسان رضوی تا بهمن ماه 1401 توسعه می یابد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ،دکتر لاجوردی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و هیات همراه در دیداری که با دکتر نظری استاندار خراسان رضوی داشتند با اعلام این مطلب افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت و سایر مراکز تابعه این وزارت مکلف شده اند برای تکمیل و راه اندازی کامل شبکه ملی اطلاعات بسیاری از پروژه های ذیل این شبکه را زودتر از زمان تکلیف شده در اسناد شبکه ملی اطلاعات به اتمام برسانند.
وی با اشاره به توسعه خدمات اینترنتی با کیفیت، پایدار و ارزان در مناطق روستایی خاطر نشان کرد: یکی از طرح های راهبردی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور دنبال میکند ارائه شبکه اینترنت پر سرعت در بستر فیبرنوری است که این حرکت گام بسیار بزرگی برای تحقق عدالت ارتباطی به ویژه در مناطق روستایی کشور خواهد بود.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت توجه به توسعه زیرساختهای ارتباطی در روستاها امری مهم و قابل توجه دانست و افزود : اجرای پروژه USO در روستاهای بالای 20 خانوار درکشور گام بلندی برای دسترسی روستاییان عزیر به شبکه اینترنت پرسرعت خواهد بود .
در این دیدار همچنین دکتر نظری استاندارخراسان رضوی گفت : با توجه به موقعیت ویژه و زیارتی این استان زیرساخت های ارتباطی مناسبی برای ارائه خدمات مطلوب ارتباطی به شهروندان و زائران گرامی استان فراهم شده است.
وی درپایان ضمن تشکر و قدردانی از دکتر لاجوردی و هیات همراه برای حضور در این استان آمادگی این استانداری را برای حمایت همه جانبه از توسعه ظرفیت¬های ارتباطی با کمک تمامی بخش¬های استان برای تحقق دولت الکترونیک، ارائه خدمات با کیفیت و ایجاد عدالت اقتصادی و ارتباطی اعلام کرد.
در این دیدار مهندس خباز عضو هیات مدیره ، مهندس دلگیر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی ، عیسی زاده مدیر کل دفترهیات مدیره مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل و موسوی مدیرامور هماهنگی استانها و رضایی نیا مدیر ارتباطات زیرساخت خراسان رضوی حضور داشتند.
دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل وهیات همراه پیش از دیدار در مزار شهدای گمنام استانداری خراسان رضوی حضور یافتند.

۲۳ تیر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۹ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۵ نفر
۳۶۷ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض