صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید دکتر لاجوردی از مراکز ارتباطی زیرساخت استان خراسان رضوی

بازدید دکتر لاجوردی از مراکز ارتباطی زیرساخت استان خراسان رضوی
دکتر محمدزاده لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت که برای حضور در نشست و هم اندیشی مدیران شرکت در مشهد مقدس حضور یافته بود از مراکز ارتباطی زیرساخت این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دکتر لاجوردی با حضور در بخش های فنی این مراکز ضمن گفتگو با پرسنل از نزدیک در جریان شرایط نگهداری و پروژه های اجراء شده در زیرساخت استان قرار گرفت.
وی در این بازدید، بر بهره گیری از ظرفیتهای استان و استفاده از تجهیزات و سامانه های بومی در توسعه زیرساختهای ارتباطات تاکید کرد.

در ابتدا این بازدید مهندس حمیدرضا رضائی نیا مدیر ارتباطات زیرساخت استان خراسان رضوی گزارشی از اقدامات و عملکرد این استان را در ارتباط با وضعیت ارتباطات و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی ارائه کرد.
وی در این بازدید از سوی مهندس خباز عضو هیات مدیره و مهندس دلگیر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر هیات مدیره و روابط عمومی و امور بین الملل ، مهندس موسوی مدیر امور هماهنگی استانها و حمید رضا رضائی نیا مدیر ارتباطات زیرساخت استان همراهی شد.

30۲۳ تیر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۶ نفر
۵۵,۲۰۴ نفر
۳۹۵ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض