صفحه اصلیجزییات خبر

انتقال مرکز بهداشت شرکت ارتباطات زیرساخت به ساختمان شهید محبی/ تأسیس داروخانه شبانه روزی

انتقال مرکز بهداشت شرکت ارتباطات زیرساخت به ساختمان شهید محبی/ تأسیس داروخانه شبانه روزی
مدیرکل توسعه سرمایه انسانی شرکت ارتباطات زیرساخت، از انتقال مرکز بهداشت به ساختمان شهید محبی و تأسیس داروخانه شبانه روزی خبرداد.

محمدرضا نورآبادی مدیرکل توسعه سرمایه انسانی در گفتگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و امور بین ­الملل شرکت ارتباطات زیرساخت از نهایی شدن انتقال مرکز بهداشت دکتر حمیدیه به ساختمان شهید محبی در تیرماه امسال خبر داد و افزود: بزرگترین مزیت این انتقال نزدیکی ساختمان شهید محبی به ساختمان مرکزی شرکت و همچنین وزارت ارتباطات است و همکاران می توانند با آسایش هرچه بیشتر برای انجام اقدامات درمانی به این مرکز مراجعه کنند.

 وی با بیان اینکه طی یک سال گذشته در هر تخصصی بهترین­ ها را در مرکز بهداشت جذب کرده ­ایم ادامه داد: بیش از 70 درصد پزشکان این مرکز مجرب هستند.

مدیرکل توسعه سرمایه انسانی به ابلاغ ضوابط پرداخت حقوق کارکنان توسط دولت اشاره کرد و گفت: پرداختی پزشکان نیز بر همین منوال است؛ اما بعضی از پزشکان مطرح با هر مبلغی حاضر به همکاری با مراکز درمانی نیستند.

 وی اظهارکرد: انتقال ساختمان مرکز بهداشت به خیابان شریعتی با ایمنی و شرایط چیدمان بهتر می ­تواند در ترغیب پزشکان متخصص به این مرکز مؤثر باشد.

نورآبادی بر فعال­ تر کردن بخش دندان­پزشکی مرکز تأکید کرد و گفت: درصدد هستیم در ساختمان شهید محبی داروخانه شبانه روزی تأسیس کنیم به نحوی که با بیمه های تکمیلی مختلف طرف قرارداد باشد و همکاران بتوانند از امکانات به نحو مطلوب استفاده کنند.

 وی خدمات 24 ساعته مرکز بهداشت در بخش اورژانس را مثبت ارزیابی کرد و افزود: درصدد هستیم بخش آزمایشگاه تا ساعت 18 بعدازظهر به فعالیت خود ادامه دهد.

مدیرکل توسعه سرمایه انسانی، انتقال مرکز بهداشت به ساختمان جدید و اصلاحات انجام شده را باعث افتخار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و گفت: مقرر شد این مرکز با همه بیمه­ های تکمیلی خانواده ارتباطات همچون آسیا، دانا، رازی و ... قرارداد داشته باشد تا همکاران و خانواده  آنها بتوانند بهترین خدمات درمانی را دریافت کنند.

۱۵ تیر ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۶ نفر
۵۷,۵۹۶ نفر
۳۵۸ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.235.60.197
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض