صفحه اصلیجزییات خبر
در نهمین دوره ارزیابی دولت الکترونیک:

شرکت ارتباطات زیرساخت رتبه پنجم را در ارزیابی کیفیت خدمات دولت الکترونیک را کسب کرد

شرکت ارتباطات زیرساخت رتبه پنجم  را در ارزیابی کیفیت خدمات دولت الکترونیک را کسب کرد
شرکت ارتباطات زیرساخت، بر اساس‌ نتایج نهمین دوره ارزیابی دولت الکترونیک در بین 170 دستگاه اجرایی‌کشور رتبه پنجم را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، در نهمین دوره ارزیابی، ‌تعداد 38 شاخص فناوری اطلاعات دولت الکترونیک بر اساس ‌قوانین، الزامات ومصوبات شورای عالی فضای مجازی در بخش‌های مختلف از جمله دولت‌کاربرمحور، دولت یکپارچه، دولت مشارکت و دولت‌ شفاف محور مورد بررسی قرارگرفت.
بر اساس ‌این گزارش، شرکت ارتباطات زیرساخت در زمینه‌های الکترونیکی شدن خدمات دولت رتبه اول، در دولت کاربر محور رتبه دوم، در دولت شفاف رتبه دوم، در بخش دولت مشارکتی رتبه اول و در مجموع رتبه پنجم را در بین دستگاه های اجرایی‌کشور به دست آورده است.
ارزیابی کیفیت خدمات دولت الکترونیک از مصادیق توسعه دولت الکترونیک است که با الکترونیکی شدن فرایندها، یکپارچه‌سازی و هوشمندسازی بر اساس‌ شاخص‌های مختلف منجر به تسهیل و تسریع در امور مشتریان و صاحبان کسب و کار و متضمن شفافیت، پاسخگویی و‌کاهش هزینه‌های اجرایی در کشور خواهد بود.
توسعه دولت الکترونیک در دولت سیزدهم اولویت‌ مهم و اصلی رئیس جمهور به شمار می رود که با تحقق آن فرصت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیری برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان عزیز فراهم خواهد شد.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۹ نفر
۵۷,۶۴۲ نفر
۴۰۴ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض