صفحه اصلیجزییات خبر

دکتر لاجوردی: نشاط و سلامتی همکاران الویت ماست

دکتر لاجوردی: نشاط و سلامتی همکاران الویت ماست
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این که امسال، بودجه ورزشی شرکت دوبرابر شده است، افزود: نشاط و سلامتی همکاران، الویت ما است.

به گزارش روابط‌عمومی‌ و‌ امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، دکتر محمدزاده‌ لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در مراسمی که صبح امروز به مناسبت تجلیل از مدال آوران المپیاد ورزشی 1401 خانواده بزرگ ارتباطات در سالن اجتماعات شهید نصراللهی برگزار شد،گفت: صحت، نشاط و سلامتی همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت، دغدغه و الویت ما است.

رسانه جدید

وی اظهارکرد: برای پویایی و تحرک بیشتر کارکنان و ایجاد شادابی و نشاط در شرکت بودجه بخش ورزشی ما نسبت به سال قبل دو برابر و در بخش فرهنگی 3 برابرافزایش داشته است.

معاون وزیر ارتباطات بر موفقیت و تعالی شرکت تاکید کرد و افزود: افتخارآفرینی همکاران در زمینه ورزشی، مایه خرسندی و قابل تقدیر است.

1

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر مصطفی چمران خاطر نشان ساخت: شهید مصطفی چمران نماد و الگوی موفق در کار و تلاش، مجاهدت علمی و ورزش بودند و امیدوارم ما هم با تأسی از این الگو ها ی برجسته در همه امور موفق باشیم.

گودرزی
بر اساس این گزارش پیش از سخنرانی مدیرعامل، تقی محمدی معاونت توسعه منابع مدیرعامل گزارشی از عملکرد و فعالیت های ورزشکاران شرکت در المپیاد ورزشی 1401 خانواده بزرگ ارتباطات را ارائه کرد.

4
وی در این مراسم طی سخنانی گفت: خوشبختانه ورزش برای کارکنان در کنارکار و مأموریت سازمانی تبدیل به فرهنگ شده است و اهتمام به توسعه ورزش در شرکت برای ماازدغدغه های اصلی به شمار می رود.

2
در پایان مراسم لوح های تقدیری به رسم یادبود ازسوی دکتر محمدزاده لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، مجیدخبازعضو هیات مدیره، تقی محمدی معاونت توسعه منابع مدیرعامل وحسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر هیأت مدیره، مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل به مدال آوران وعوامل اجرایی اهدا شد.

1
در سری رقابت های المپیاد ورزشی خانواده بزرگ ارتباطات کشور که با حضور 720 ورزشکار، کادر اجرایی و فنی در سه بخش بانوان، آقایان و مدیران به مناسبت هفته ارتباطات از 19 اردیبهشت تا 13 خرداد ماه سال جاری در تبریز برگزار شد شرکت ارتباطات زیرساخت با درخشش بازیکنان وکسب مدال های رنگارنگ در بخش آقایان 12 طلا، 5 نقره و 5 برنز، در بخش بانوان 6 طلا، 1 نقره و4 برنز و در بخش مدیران 4 طلا ،1 نقره و 3 برنز رتبه اول این دوره از مسابقات المپیاد ورزشی را بدست آوردند.

برای مشاهده اسامی مدال آوران اینجا را کلیک نمائید.

۲۹ خرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۹ نفر
۵۸,۴۰۲ نفر
۲۷۶ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.12.157
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض