صفحه اصلیجزییات خبر
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست هم اندیشی بانوان:

​استفاده از بانوان در پست های مدیریتی در دستور کار قرار دارد

​استفاده از بانوان در پست های مدیریتی در دستور کار قرار دارد
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست هم اندیشی بانوان بر توجه به انتصابات بر مبنای شایستگی تاکید کرد و افزود: استفاده از بانوان در پست های مدیریتی در دستور کار قرار دارد.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، اولین نشست هم اندیشی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بانوان شرکت، ظهر امروز ۲۴ خرداد، درسالن شهید نصرالهی برگزار شد.

 این جلسه  با حضور امیرمحمدزاده لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و  مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت،  معاونان شرکت، مدیر کل توسعه سرمایه انسانی و مدیر کل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی، برگزار شد.

 دراین مراسم لاجوردی آسیب اصلی شرکت های دولتی را، عدم توجه به نیروی انسانی عنوان کرد و افزود: خوب کارکردن و  تبیین مناسب کار خوب، ضروری است.

 نشست بانوان 4

 

معاون وزیرارتباطات به موضوع توجه به استفاده از بانوان در پست های مدیریتی  اشاره کرد و گفت: در کمیته انتصابات، مدیر مربوطه را موظف کرده‌ایم تا سه گزینه پیشنهادی داشته و تا حد امکان یک گزینه از آن ها، یک خانم معرفی شود.

 وی موضوع توجه به انتصابات بر مبنای شایستگی را ضروری برشمرد و ادامه داد: همه افرادی که برای پست های مدیریتی پیشنهاد می شوند مصاحبه شده و لازم است برنامه های خود را در آن زمینه کاری، ارایه دهند.  

رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از راه اندازی مهد کودک ویژه فرزندان همکاران خبرداد و افزود: پنج شنبه ها به صورت اختصاصی در خدمت همکاران هستم تا مسایل و دیدگاه هایشان را از نزدیک بشنوم و آن هارا از طریق مناسبات قانونی پیگیری کنم.

 

نشست بانوان 3

 

لاجوردی در ادامه اظهارکرد: این جلسه هم اندیشی، کمترین کاری است که برای بانوان انجام داده‌ایم و امیدواریم که بانوان تاثیرش را در روزهای آتی مشاهده کنند.

 

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت بر نقش رهبری مدیران بر نیروی انسانی تاکید کرد و گفت: بسیاری از همکاران عرق خاصی به شرکت دارند و تمام توان خود را برای پیشبرد وظایف محوله  به کار می گیرند.

وی به اصلاح شاخص ها و معیارهای انتخاب مدیران اشاره کرد و ادامه داد: استفاده از روش نظرسنجی 360 درجه میان مدیر و کارمند به صورت گمنام (با حضور پیمانکار خارج از مجموعه) در دستور کار قرار دارد.

نشست بانوان 2

 در این نشست بانوان همکار به مسائل مختلفی چون ، چالش حضور زنان در پست های مدیریتی، پرداخت های کارایی انگیزشی براساس شایستگی، راه اندازی مهد کودک برای فرزندان زیر شش سال، استفاده از مشاور امور بانوان فعال و ارتباط گر، استفاده از ساعت شناور برای مادران دارای فرزند در شرایط خاص، توجه کیفی به کارایی بر اساس محتوای کار نه فقط ساعت زدن، توجه به مشکلات زنان سرپرست خانوار، تعیین شاخص های واقعی و کمیت پذیر به جای دیدگاه های سلیقه ای مدیران، استفاده از امکانات ورزشی در همه مناطق شهرها، دسترسی به حقوق و اطلاعات مورد نیاز بانوان، توجه به نیازهای بخش خصوصی در کنار سایر همکاران و رشد نیروی انسانی، اشاره کردند.

 در این مراسم محمد زاده لاجوردی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، زینب قاضی دستیار مدیرعامل در امور بانوان، تقی محمدی معاون توسعه منابع مدیرعامل و نورآبادی مدیرکل توسعه سرمایه انسانی، به سوالات همکاران پاسخ دادند.

 همزمان در این مراسم بانوان همکار در سراسر کشور به صورت ویدیو کنفرانس حضور داشتند.

 

۲۴ خرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۴ نفر
۶۰,۴۰۰ نفر
۴۴۰ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض