صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات از مراکز فنی تبریز

بازدید معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات از  مراکز فنی تبریز
معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات از زیرساخت آذربایجان شرقی از مدیریت ارتباطات زیرساخت آذربایجان شرقی و مراکز فنی تبریز بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر اصلان زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات  در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی، در جلسه اداری شرکت ارتباطات زیرساخت شرکت کرد سپس در جمع پرسنل مرکز تبریز تپه حضور یافت و با آنان دیدار و گفتگو کرد.

  در ادامه سفر،  اصلان زاده از مرکز  SC2تبریز بازدید کرد ، که در این دیدار ، مجتبی امانی مدیریت ارتباطات زیرساخت آذربایجان شرقی با معرفی مراکز ارتباطی استان و همچنین موقعیت استراتژیک منطقه ای استان در ایجاد پل ارتباطی و همچنین برخورداری از ظرفیت های مراکز استان، توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه جمعی از مدیران زیرساختی همچون کرمی مدیرکل دفتر بررسی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ، موسوی مدیریت ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی، رضائی نیا ، نژادمحمد و صفری مدیران  استانهای خراسان رضوی ، قزوین و اردبیل ، از مراکز دیتا ، انتقال و همچنین ،IXP بازدید کردند.

بازدید

بازدید

 همچنین مهندس اصلانزاده در جمع پرسنل حاضر در مرکز   SC2تبریز حضور یافت و ضمن پاسخ به سوالات کارکنان بر رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان تاکید کرد.

براساس این گزارش، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، از بانوان شاغل در ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیر و هدیه،  قدردانی شد. 

 

بازدید1

  در پایان جلسه نیز مهندس امانی با اشاره به اینکه نیروی انسانی رکن اصلی ارتباطات زیرساخت است،به دغدغه های پرسنل و برخی مشکلات کارکنان ارتباطات زیرساخت اشاره کرد و افزود: درحال پیگیری برای حل این مشکلات هستیم و در مواردی نیز اقدامات مثبتی در این زمینه انجام شده است.

 در این سفر امیری رئیس مرکز حراست ، غلامی معاون حراست ؛ حسینی مدیر کل پشتیبانی، رفاه و امور قراردادها و زالی ذیحساب و مدیرکل امور مالی وزارت ، معاون وزیر را همراهی  کردند.

۱۷ خرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۴ نفر
۵۸,۲۵۹ نفر
۱۳۳ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض