صفحه اصلیجزییات خبر
به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر،

دکتر لاجوردی :زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا وظیفه و تکلیف است

دکتر لاجوردی :زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا وظیفه و تکلیف است
ما در برابر کسانی که برای تامین امنیت و اقتدار نظام از جان خود گذشتند وظیفه داریم به پاس مجاهدت و فداکاری های آنان در برابر شهدا و خانواده آنان سرتعظیم فرود بیاوریم وقدردان زحمات آنان باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت که به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در جمع دختران شاهد حضور یافته بود با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر خواستار توجه جدی بر انجام برنامه های توانمند سازی و حمایتی در حوزه های مختلف بویژه در جنبه های فرهنگی برای خانواده شهدا و ایثارگران شد.
مدیر عامل شرکت خطاب به فرزندان شاهد خاطر نشان کرد: شرکت ارتباطات زیر ساخت به پاس فداکاری پدران گرانقدرتان در دوران دفاع مقدس هرچند در حد توان قدردان زحمات و تلاش شما عزیزان بوده است ولی کافی نیست و ما وظیفه داریم در آینده اقدامات و تلاش بیشتری داشته باشیم.
دکتر لاجوردی در ادامه ضمن تأکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت قانونی شرکت برای رفع مشکلات فرزندان خانواده شاهد و ایثارگران بر رسیدگی بر خواسته های قانونی در زمینه ارتقاء جایگاه های شغلی، برگزاری کلاس های مختلف علمی و آموزشی آنان تاکید کرد.
وی افزود : به منظور رفع مشکلات فرزندان شهدا شرکت و ارتباط مستقیم با مدیرعامل، درگاه ارتباطی مستقیم از طریق پیام رسان داخلی شرکت جهت ارتباط مستقیم توسط اداره ایثارگران شرکت به زودی برقرار خواهد شد.

در این جلسه چند تن از فرزندان شاهد شاغل در شرکت مسائل و مشکلات خود را در ارتباط با مسائل مختلف با مدیر عامل در میان گذاشتند.
در ابتدای این مراسم علی خسروی رئیس اداره ایثارگران گزارشی از عملکرد شرکت را در حوزه ایثارگران و اقدامات صورت گرفته را ارایه کرد.

 در پایان از سوی دکتر لاجوردی لوح های تقدیر به همراه بسته های فرهنگی برای تکریم از فرزندان خانواده معزز شهدای شرکت به آنان اهداء شد.

خانواده شهدا 1

 

خانواده شهدا 2

۱۱ خرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۵ نفر
۵۸,۹۹۴ نفر
۴۳۷ نفر
۴۳۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.239.2.192
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض