صفحه اصلیجزییات خبر
با دستور مدیرعامل زیرساخت؛

جلسه کمیته تدوین طرح تحول استان ها به ریاست عضو هیات مدیره شرکت در خراسان رضوی برگزار شد

جلسه کمیته تدوین طرح تحول استان ها به  ریاست عضو هیات مدیره شرکت در خراسان رضوی برگزار شد
سومین جلسه کمیته تدوین طرح تحول استان ها به ریاست مهندس خباز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت و مدیران ارتباطات زیرساخت 10 استان ، 31 اردیبهشت ماه سالجاری در استان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این جلسه که به دستور دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و به منظور بررسی، احصاء چالش ها و تدوین راهکارها و برنامه های عملی با هدف مشارکت فعال مدیریت های ارتباطات زیرساخت استان هاو استفاده از توان و تخصص نیروهای استانی و تمرکززدایی تشکیل شده بود ، مهندس خباز عضو هیات مدیره و رئیس کمیته تحول استان ها در خصوص اهداف تشکیل این کمیته و برنامه های پیش رو مطالبی را عنوان کرد.

1
براساس این گزارش ، مهندس موسوی مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی و دبیر کمیته تحول استان¬ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته در کمیته تدوین طرح تحول استان ها ارائه کرد و سپس رئیس واعضای کمیته در جلسه ، دیدگاههای کارشناسی پیرامون چالش ها و راهکار های احصا شده را به بحث و تبادل نظر گذاشتند.
در ادامه عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و هیات همراه با حضور در ارتباطات زیر ساخت استان خراسان رضوی و بازدید از مرکز SC2 مشهد با پرسنل حاضر در این مراکز گفتگو کرده و از نزدیک در جریان شرایط نگهداری و پروژه‌های اجرا شده قرار گرفتند.

2
در پایان مهندس خباز و هیات همراه با حضور در جمع پرسنل ارتباطات زیر ساخت استان وضمن پاسخ به سوالات کارکنان بر رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان تاکید کرد.


۲ خرداد ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۶ نفر
۵۷,۶۶۰ نفر
۴۲۲ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض