صفحه اصلیجزییات خبر

برندگان نهمین دوره مسابقات قرآن کریم اعلام شد

برندگان نهمین دوره مسابقات قرآن کریم اعلام شد
مراسم اختتامیه نهمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور جمعی از مدیران و کارکنان که یازدهم اردیبهشت ماه سالجاری در سالن شهید نصراللهی برگزار شد، برندگان این دوره از مسابقات در رشته های مفاهیم، حفظ و قرائت معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل؛ در مسابقات رشته حفظ ویژه خردسالان به ترتیب علی خوب بخت ، دانیال زارعی و حسین مبارک رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

قرآن2


در مسابقات رشته قرائت بزرگسالان خانم ها مریم سادات مهدی زاده حسینی، نسرین باقری مطلق و فاطمه سادات عقیلی به ترتیب رتبه اول تا سوم را به دست آوردند .
بر اساس این گزارش، در مسابقات رشته قرائت بزرگسالان در بخش آقایان محمد فلاحی سهی ، علی دولت آبادی و مهدی مقدسیان به ترتیب رتبه اول تا سوم را به دست آوردند .
.همچنین رتبه اول و دوم مسابقات رشته قرائت نوجوانان به ترتیب به مهدیه قنبری و ریحانه سلیمانی در بخش دختران و محمد قوام پور در بخش پسران حائز رتبه شدند.
در مسابقات رشته مفاهیم نیزبه ترتیب زینب عسگری ، اکرم مرادی ،الهام اهرابلی ، مهسا غلامی ،مهناز نادعلی پور و رضیه زارع رتبه اول تا ششم را کسب کرد.

قرآن3


در ابتدای این مراسم ، علاوه بر اجرای تواشیح توسط گروه سرود الزهرا ، گزارشی از عملکرد دارالقران شرکت ارتباطات زیر ساخت در سال گذشته و برنامه های پیش رو در سالجاری توسط مهندس عامی مطلق مسئول کارگروه دارالقرآن شورای فرهنگی شرکت ارائه شد.


۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۰ نفر
۵۵,۳۳۰ نفر
۵۲۱ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض