صفحه اصلیجزییات خبر

برگزاری جلسه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در زیرساخت استان هرمزگان

برگزاری جلسه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در زیرساخت استان هرمزگان
دومین جلسه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در محل سالن جلسات مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان در اردیبهشت ماه 1401، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دومین جلسه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران  5 اردیبهشت ماه، به ریاست دکتر مهدی عسکری زاده مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان و با حضور کارکنان حوزه های فنی ، واحد حراست، مدیران پروژه شرکت صنام پیمانکار نگهداری شبکه و شرکت پیاب سازه گستر پیمانکار نگهداری تاسیسات، در محل سالن جلسات مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان، برگزارشد.

این جلسه، با هدف محافظت و مصون سازی مراکز نگهداری و ایستگاههای استان هرمزگان از جوندگان کابلهای فیبرنوری،  مسی و موجودات موذی برگزار شد.

 همچنین در این نشست مقررشد، کارشناسان حوزه های فنی با بررسی چاله های فیبرنوری و مسیرهای ورودی و خروجی کابلهای برق به سالن دستگاههای انتقال ، دیتا و سوئیچ ، فالکون و باتریخانه ها ، تمهیدات لازم جهت ایزولاسیون تمامی مسیرهای مورد نیاز را اتخاذ کنند.

در این نشست دکتر مهدی عسکری زاده بر ارائه راه های پیشگیری و مقابله با اتفاقات احتمالی  تاکید کرد و افزود: جهت پیشگیری و تمهیدات لازم از یکی از شرکت های پیمانکاری که سابقه فعالیت در ادارات تاثیرگذار و زیرساختی استان را داشته است، خدمات مشاوره و اجرایی گرفته شود
۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۱ نفر
۵۵,۷۵۰ نفر
۳۹۹ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض