صفحه اصلیجزییات خبر
همزمان با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)،

آیین تکمیل و تحویل ۱۳پروژه پژوهشی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

آیین تکمیل و تحویل ۱۳پروژه پژوهشی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
در این مراسم که دکتر امیر محمد زاده لاجوردی معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت،دکتریزدانیان رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی ازمدیران ارشد هر دو مجموعه حضورداشتند، ۱۳پروژه پژوهشی توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرکت ارتباطات زیرساخت تحویل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت ؛در این مراسم دکتر لاجوردی معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت  ضمن تشکر از پژوهشگاه برای انجام این پروژه ها گفت: پروژه های انجام شده باید در بدنه شرکت زیرساخت اجرا و به آن ها عینیت بخشیده شود.
وی اظهار کرد: زمانی می توانیم بگوییم این پروژه ها کاربردی هستند که این پروژه ها جاری شده و نتیجه آن در بدنه زیرساخت دیده شود.
مدیرعامل شرکت زیرساخت با اشاره به اینکه یکی از نکاتی که ما در دستور کار داریم آینده پژوهی است خاطر نشان کرد: همانطور که مشخص است فناوری ارتباطات و اطلاعات به سرعت در حال تغییر است و اگر از این مسائل عقب بمانیم جبران آن مشکل خواهد بود.
دکتر لاجوردی با تاکید بر حضور پژوهشگران در شرکت زیرساخت خواستار حضور ثابت آن ها شد و افزود: حل مشکلات عملیاتی در شبکه زیرساخت یکی از نکاتی است که پژوهشگاه می تواند در آن به زیرساخت کمک کند و برای تحقق این موضوع نیاز است که پژوهشگران در شرکت زیرساخت حضور پیدا کنند، حضور ثابت آن ها بسیار به ما کمک می کند زیرا آن ها می توانند از نزدیک فعالیت شبکه را رصد کرده و برای مشکلات شناسایی شده راه حل اجرایی تری را ارائه دهند.
دکتر لاجوردی در پایان ضمن پیشنهاد اینکه نتیجه این پژوهش ها قابل استفاده برای همه ذینفعان خواهد بود، افزود: در آینده نشستهای تخصصی با حضور تمام ذینفعان و افراد فعال در حوزهICT خواهیم داشت تا نتایج این پروژه ها به صورت جزئی ارایه شود و مورد بررسی صاحب نظران قرار گیرد.
درابتدای این مراسم دکتر یزدانیان رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پژوهش هایی که در پژوهشگاه انجام می شود باید قالب کاربردی داشته باشند و باید از جنس پژوهش هایی باشند که بتواند نیازهای شرکت زیرساخت را تامین و مسائل و مشکلات پیش روی آن را حل نماید.
وی با اشاره به اتمام ۱۳ پروژه خاطرنشان کرد: اکنون ظرفیت هایی آزاد شده که به پژوهشگاه این امکان را می دهد که بتواند پروژه های بیشتری برای زیرساخت تعریف کرده و به انجام برساند.

۲۹ فروردین ۱۴۰۱
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۷ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۲ نفر
۴۱ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض