صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم تکریم از تلاش های مهندس فتاحی و معارفه دکتر لاجوردی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد

مراسم تکریم از تلاش های مهندس فتاحی و معارفه دکتر لاجوردی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد
مراسم تکریم از تلاش های مهندس حمید فتاحی و معارفه دکتر امیر محمدزاده لاجوردی، به عنوان معاون وزیر، رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، ​با حضورمدیران ارشد و سابق زیرساخت و خانواده معظم شهدای شرکت، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مراسم تکریم از تلاش های مهندس حمید فتاحی و معارفه دکتر امیر محمدزاده لاجوردی، به عنوان معاون وزیر، رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، عصرامروز 24 فروردین ماه، باحضور مدیران ارشد و خانواده معظم شهدای شرکت ارتباطات زیرساخت، در سالن شهید نصرالهی برگزارشد.

در این مراسم دکتر لاجوردی با اشاره به مسئولیت سنگین مدیریت در شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در طول شش ماهی که با مهندس فتاحی کارکردم ، از تلاش ها و مجاهدتهای ایشان بهره بردم.

وی اظهار کرد : مهندس فتاحی متخلق به اخلاق اسلامی بود،مجاهد بود، اما نا منظم نبود؛ اهل جذب بود، اما اهل تسامح درامور نبود؛ سیاسی بود؛ اما سیاسی کار و جناحی نبود و درآخر اینکه او اهل آباد کردن دنیا بود، اما خودش اهل دنیا نبود.

دکتر لاجوردی با تاکید بر اینکه امیدواریم بتوانیم همچنان از خدمات مهندس فتاحی  در وزارت ارتباطات و شرکت زیرساخت، بهره مند شویم افزود: در سال 1401 و 1402، پروژه های متعددی در حوزه شبکه ملی اطلاعات در پیش داریم که لازم است با تلاش همه همکاران در همه سطوح ، شاهد رشد و شتاب بیشتری در فعالیت های شرکت ارتباطات زیرساخت باشیم.

در این مراسم مهندس حمید فتاحی مدیرعامل سابق شرکت ارتباطات زیرساخت از حضور خانواده محترم شهدای زیرساخت تشکر کرد و افزود: من خود را لایق این همه لطف همکاران و مدیران ارشد شرکت نمی دانم و همچنان معتقدم همه همکاران از ستادی ، فنی و استانی در همه لایه های تخصصی تا خدماتی، با دل و جان، برای پیشبرد اهداف شرکت حرکت می کنند و دراین سال های خدمت، مدیریت  کمترین نقش را داشته است.

 وی حضور دکتر لاجوردی با خصایص جوانی، نخبگی را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: مهمترین نکته ای که همیشه به آن تاکید داشته ام، آن است که بدانیم در کجا ایستاده ایم.

فتاحی تصریح کرد:  شرکت ارتباطات زیرساخت پیشران ICT در کشور وICT پیشران موفقیت کشور است، بنابراین هر کوتاهی در عملکرد ، در نهایت در زندگی مردم خود را نشان خواهد داد؛ پس لازم است از نهایت وقت، توان، مال و آبرویمان، برای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، استفاده کنیم.

 در این نشست صمیمی اهالی زیرساخت، مهندس خباز به نمایندگی از اعضای هیات مدیره شرکت، بر نقش فناوری اطلاعات بر اقتصاد کشور و تحول دیجیتال تاکید کرد و در ادامه  فهرستی از اقدامات و پروژه های چهارسال گذشته را به اختصار عنوان نمود.

معارفه دکتر لاجوردی

 وی با اشاره به اینکه مدیریت در سطح شرکت ارتباطات زیرساخت با چالش های گسترده ای روبرو است، افزود:  همدلی، تواضع،  توجه به امور کارکنان، تخصص ، کارآمدی و بردباری از ویژگی های بارز مهندس فتاحی بود.

 در این مراسم مهندس امیرحسین عامی مطلق، مدیرکل دفتر مدیریت پروژه و بودجه شرکت ارتباطات زیرساخت، به نمایندگی از معاونان و مدیران شرکت و همچنین مدیران زیرساخت استان های خوزستان و خراسان رضوی، به نمایندگی از مدیریت استان ها از زحمات مهندس فتاحی تقدیر کردند.

 در پایان این نشست، به رسم یادبود با اهدای لوح تقدیر، از زحمات مهندس فتاحی،مدیرعامل سابق شرکت ارتباطات زیرساخت تقدیر شد.

تقدیر از مهندس فتاحی

۲۴ فروردین ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۴ نفر
۵۸,۳۸۸ نفر
۲۶۲ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.12.157
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض