صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل حراست شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل حراست شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
صبح امروز؛ مراسم تکریم دکتر نوروزی و معارفه حسین راهلی مدیر کل حراست جدید شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور دکتر لاجوردی معاون وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ، دکتر امیری مدیر کل حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که اعضای هیات مدیره ،معاونین مدیرعامل و برخی از مدیران کل شرکت حضور داشتند، دکتر لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : با توجه به نقش کلیدی شرکت ارتباطات زیرساخت در حوزه ICT کشور جایگاه حراست این شرکت نقش برجسته و پررنگی را در پیشبرد اهداف سازمانی و شناسایی آسیب ها و تهدیدهای این شرکت ایفا می کند.

 دکتر لاجوردی

وی افزود : دکتر نوروزی به عنوان مدیرکل سابق حراست از لحاظ دانش ، تسلط و تعاملات سازمان ، امنیت و صیانت داده های اطلاعاتی ، شناسایی آسیب ها و تهدیدها ی شرکت و تربیت نیروهای متخصص در بخش امنیت تجربه های موفقی داشته اند.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت توضیح داد : یکی از برنامه های شرکت برای امسال و سال 1402 توسعه و شتاب هرچه بیشتر برنامه ها ،پروژه ها و اهداف سازمانی بر اساس سند چشم انداز و توسعه دولت الکترونیک می باشد. دکتر لاجوردی اضافه کرد : امیدواریم با همراهی و همدلی متخصصان فنی و کارکنان شرکت بتوانیم به بهترین شکل ممکن اهداف شرکت را محقق سازیم.

ش2


در پایان این مراسم ضمن اعطای حکم انتصاب حسین راهلی مدیر کل حراست جدید شرکت ارتباطات زیر ساخت با اهدای لوح سپاسی از سوی دکتر لاجوردی از خدمات و تلاش های ارزشمند دکتر نوروزی مدیر کل سابق حراست شرکت قدردانی شد.
لازم به ذکر است: پیش از این دکتر محسن نوروزی به سمت معاون راهبردی و توسعه کسب و کار مدیرعامل این شرکت منصوب شده است.۲۱ فروردین ۱۴۰۱
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۷ نفر
۵۹,۰۰۳ نفر
۱ نفر
۴۴۵ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.239.2.192
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض