صفحه اصلیجزییات خبر
رییس سازمان صدا و سیما در افتتاح پروژه‌های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت:

امنیت سیگنال رسانی و استقلال فنی صداوسیما میسر شد

امنیت سیگنال رسانی و استقلال فنی صداوسیما میسر شد
رییس سازمان صدا و سیما در افتتاح پروژه‌های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:با اجرای این پروژه علاوه ‌برامنیت سیگنال رسانی و استقلال فنی صداوسیما، خودباوری ملی با عزم و اراده فرزندان این کشور، فراهم شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل،  دکتر جبلی رییس سازمان صدا و سیما در مراسم افتتاح پروژه‌های راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ثمره شیرین زحمات چندساله برای انجام پروژه‌های زیرساختی تحقق پیوست و آن ترویج عدالت‌گستری است.

 وی اظهار کرد: با افتتاح شبکه سراسری سیگنال‌رسانی زمینی صداوسیما به  همه نقاط کشور، تمام هم‌وطنان می توانند از نعمت پیام نظام جمهوری اسلامی، بهره مند شوند.

 رییس سازمان صداو سیما با اشاره به اینکه این سازمان امانت‌دار مردم و تریبون نظام است؛ افزود:بزرگ‌ترین دستاورد دستگاه فرهنگی کشور صداوسیماست و هدف و رسالتش آنست که آنچه در این چهل و سه سال پس از پیروزی انقلاب تا به امروز اتفاق افتاده ،به مردم و نسل‌های جدید یادآوری کند.

وی با اشاره به این‌که تاکنون، به دلایل مالی، اقتصادی و فنی امکان سیگنال رسانی به همه نقاط کشور و از جمله مناطق محروم میسر نبود؛ خواستار ادامه تعامل دو جانبه میان شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان صداو سیما شد.

رییس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، خنثی‌سازی تحریم‌ها و افزایش رضایتمندی مردم  را ضروری برشمرد و ادامه داد: اطلاع‌رسانی به‌موقع حق مردم است و در شرایط کنونی و به‌علت تحریمها اگر همه ماهواره‌ها را هم به روی ما ببندند، با اجرای این طرح،  پوشش سراسری سیگنال رسانی در بیش‌ از نود و هشت درصد کشور، با کیفیت بالا انجام  می شود.

 وی تصریح کرد: با اجرای این پروژه علاوه ‌بر امنیت سیگنال رسانی و استقلال فنی صداوسیما، خودباوری ملی با عزم و اراده فرزندان این کشورفراهم شد.

وی در پایان تاکید کرد: به وجود جهادگران عرصه فناوری و تکنولوژی افتخار می‌کنم و از همه مدیران و کارشناسان در بهره‌برداری از این سرویس تشکرمی نمایم. 

۴ اسفند ۱۴۰۰
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۱,۰۹۱,۶۲۶ نفر
۵۴ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض