صفحه اصلیجزییات خبر
مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان سمنان تاکید کرد:

ضرورت تمهیدات لازم و پیشگیرانه در حوزه امنیت و نگهداری از تجهیزات

ضرورت تمهیدات لازم و پیشگیرانه در حوزه امنیت و نگهداری از تجهیزات
مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان سمنان در مراسم جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تاکید کرد: تمهیدات لازم و پیشگیرانه در حوزه امنیت و نگهداری از تجهیزات، ضرورت دارد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مراسم جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور دکتر سادات حسینی مدیرارتباطات زیرساخت استان سمنان و سرهنگ کریمی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در مرکز pc شاهرود برگزار شد.

 در این مراسم سرهنگ کریمی با اشاره به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: جهاد تبیین و انتقال دستاوردهای نظام به نسل های جوان و نوجوان ضرورت دارد.

وی با توجه به اهمیت شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای شرایط روز و پدافند غیر عامل، تصریح کرد: باید ضمن آمادگی در مقابل برنامه های دشمن و استحکام بخشی؛ توجه ویژه ای به پدافند غیرعامل و آگاهی بخشی جامعه انجام پذیرد.

 کریمی با اشاره به اینکه باید آمادگی لازم جهت مقابله و مواجهه با بروز حوادث احتمالی را داشت، افزود: آگاهی از پدافند غیر عامل و آشنایی و اجرای آن باعث تقلیل آسیب پذیری و کاهش خسارت و صدمات تاسیسات، تجهیزات و نیروی انسانی مراکز حیاتی، حساس و مهم می شود.

 در ادامه  این مراسم دکتر سید محمد رضا سادات حسینی مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان گفت: تمهیدات لازم و پیش گیرانه در حوزه امنیت و نگهداری از تجهیزات، بسیار حایز اهمیت است.

وی مصونیت بخشی، تقویت، و ارتقای قدرت درونی، برای مقابله با خطرات و تهدیدات را در زیرساخت ضروری دانست و گفت: همکاران در تحقق دستورالعمل ها در راستای امنیت پایدار نهایت اهتمام و دقت لازم را داشته باشند.

 

۳۰ بهمن ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۵۵,۷۴۸ نفر
۳۹۷ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض