صفحه اصلیجزییات خبر
به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) ؛

دیدار عضو هیات مدیره شرکت با خانواده شهید سیدمرتضی رضا قدیری

دیدار عضو هیات مدیره شرکت با خانواده شهید سیدمرتضی رضا قدیری
دکتر لاجوردی عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت به منظور تجلیل از مقام شامخ شهید "سیدمرتضی رضا قدیری" امروز پنجم بهمن ماه سالجاری با حضور در مجتمع ارتباطی انقلاب اسلامی با دختر این شهید دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دکتر لاجوردی عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت ضمن تجلیل از دختر این شهید طی سخنانی کوتاه مادران و همسران شهدا را بزرگترین مشوقان شهدا ذکر کرد و از صبر و مقاومت آنان تجلیل کرد .

وی در این دیدار ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تکریم مقام شامخ مادر و روز زن زندگی آن حضرت را الگوی بارز معنویت و اخلاق به ویژه برای مادران و همسران شهدا دانست .

1
وی تصریح کرد: صبر و شکیبایی مادران و همسران شهدا بیانگر الگوی این بزرگواران از حضرت زهرا (س) است که توانسته اند با تربیت درست فرزندان برای دفاع از اسلام و کشور نشان دهند که اهمیت مادر و زن چقدر والاست.

2

در این دیدار حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیر عامل ، روابط عمومی و امور بین الملل و علی خسروی رئیس اداره ایثارگران دکتر لاجوردی را همراهی می کردند.
شهید سید مرتضی رضا قدیری فرزند سید محمدرضا نوزدهم مرداد 1334، در تهران چشم به جهان گشود.  کارمند مخابرات بود. وی بی سیم چی گردان کمیل از گردان‌های لشکر 27 محمد رسول الله(ص) به فرماندهی شهید محمد ابراهیم همت بود. در بهمن 1361، در فکه طی عملیات والفجر مقدماتی در محاصره کانال کمیل بی رحمانه توسط بعثی‌ها به شهادت رسید.
پیکر مطهر آن شهید بزرگوار بعد از گذشت 39 سال از شهادتش، طی عملیات تفحص پیدا شده و به آغوش وطن بازگشت .
شایان ذکر است ، ضمن اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ومولودی خوانی به مناسبت گرامیداشت مقام شامخ مادر و روز زن مقارن با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با اهدای شاخه های گل و بسته های فرهنگی از خدمات و تلاشهای بانوان همکار شاغل در سطح شرکت تجلیل و قدر دانی شد.

رسانه جدید

۵ بهمن ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۹ نفر
۵۸,۹۹۴ نفر
۴۳۷ نفر
۴۳۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.239.2.192
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض