صفحه اصلیجزییات خبر

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت برای بررسی صورت های مالی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای منتهی به 29 اسفند 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت، در این جلسه نمایندگانی از وزارتخانه های؛ دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، کار، تعاون و امور اجتماعی و همچنین با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ،اعضای هیات مدیره ،معاونین مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت به ریاست مهندس انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رییس مجمع عمومی صاحبان سهام صبح امروز شنبه دوم بهمن ماه سالجاری در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

مجمع عمومی صاحبان سهام

در ابتدای این جلسه، مهندس فتاحی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارش مبسوطی از عملکرد و پیشرفت طرح ها، تحقق اهداف کمی و کیفی مقرر در اسناد بالادستی، چالش ها و مشکلات اساسی در ارتباط با اجرای طرح ها و همچنین برنامه های پیش بینی شده برای سال آتی شرکت ارائه کرد.
وی همچنین توضیحاتی را در خصوص طرح های توسعه و تکمیل پروژه های شبکه های زیر ساختی ارتباطات کشور و پروژه های توسعه‌ ای شبکه ملی اطلاعات ارائه داد.

مجمع عمومی صاحبان سهام1

در ادامه جلسه پس از استماع گزارش حسابرسی که توسط نماینده سازمان حسابرسی ارائه شده و توضیحات تکمیلی توسط مسئولین شرکت، اعضای مجمع عمومی ضمن تشکر ویژه از عملکرد مطلوب مجریان طرح ها و پروژه ها ، مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت، صورت های مالی سال1399 طرح های تملک دارایی های این شرکت را تصویب کردند.

مجمع عمومی صاحبان سهام2

در پایان جلسه مهندس انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رییس مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به گزارش مطلوب ارایه شده توسط حسابرس قانونی گفت که این موضوع بیانگر تلاش و اهتمام ویژه کارکنان و مدیران زحمتکش شرکت ارتباطات زیرساخت هست، که علی رغم حجم بالا و اهمیت و حساسیت طرح ها و پروژه های در دست اجرای شرکت به نحو احسن با رعایت استانداردهای مالی و حسابداری و قانونی صورت گرفته است و ایجاب می کند تشکر و قدردانی ویژه از این عملکرد مطلوب داشته باشیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که در سایه زحمات و تلاش های شبانه روزی مجموعه کارکنان و مدیران شرکت شاهد تحقق صد در صدی اهداف پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه باشیم.

۲ بهمن ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۵۸,۲۴۷ نفر
۱۲۱ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض