صفحه اصلیجزییات خبر
زارع‌پور در بازدید از نمایشگاه تلکام:

برای حمایت از تولیدات داخلی باید بازارسازی کنیم/ تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند

برای حمایت از تولیدات داخلی باید بازارسازی کنیم/ تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند
به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سومین روز از نمایشگاه تلکام عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نمایشگاه بیست‌و‌دوم تلکام از توانمندی‌ها و تولیدات شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات بازدید کرد.

در این بازدید که مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و جمعی از معاونین وزارت وی را همراهی می کردند ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بهترین حمایت از تولیدات داخل را بازارسازی و مزیت‌سازی برای آنان عنوان کرد و افزود: شرکت‌های داخلی باید کیفیت تولیدات خود را افزایش دهند تا قابلیت رقابت داشته باشد.
زارع‌پور تاکید کرد: از اپراتور‌ها خواسته‌ایم که سیاست‌های خود را به سمت استفاده از تولیدات داخلی سوق دهند.
وی ظرفیت تولیدات داخلی را در حوزه مخابرات و ارتباطات مناسب ارزیابی کرد و افزود: جوانان خلاق و توانمند کشور در بسیاری از حوزه‌های ارتباطاتی تجهیزات مناسبی تولید کرده‌اند که با حمایت وزارت ارتباطات و اپراتورها شاهد رشد بیشتر آنان خواهیم بود.
وزیر ارتباطات با اشاره به تحریم‌ها و مشکل دسترسی اپراتورها به تجهیزات خارجی، گفت: تولید‌کنندگان داخلی در ۳ سال گذشته بسیاری از نیازهای اپراتورها را مرتفع کرده‌اند. این موضوع نوید خوبی برای صنعت مخابرات است که می‌تواند در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

1
بر اساس این گزارش، وزیر ارتباطات در بازدید حدود ۳ ساعته با حضور در غرفه‌های تولیدات تجهیزات مخابراتی و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات در این حوزه، با فعالیت‌ها و خدمات این شرکت‌ها از نزدیک آشنا شد.
همچنین فعالان و تولید‌کنندگان حوزه تلکام ضمن معرفی محصولات و دستاوردهای خود، مسائل و مشکلات پیش رو را با وزیر ارتباطات مطرح کردند.

۵ دی ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۸ نفر
۵۵,۱۶۷ نفر
۳۵۸ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض