صفحه اصلیجزییات خبر
به مناسبت روز پرستار

از پرستاران و کادر درمان شرکت ارتباطات زیرساخت قدردانی شد

از پرستاران و کادر درمان شرکت ارتباطات زیرساخت قدردانی شد
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار طی مراسمی از پرستاران و کادر درمان شرکت ارتباطات زیرساخت قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ، این مراسم که با حضور مهندس خباز عضوهیات مدیره ،حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل وروابط عمومی و امور بین الملل و محمدرضا نور آبادی مدیر کل توسعه سرمایه انسانی برگزار شد، از خدمات و تلاشهای ارزنده کادر درمان و پرستاران شرکت تجلیل شد.

4


در این مراسم مجید خباز عضو هیات مدیره شرکت با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار به پرستاران و کادر درمان همکار طی سخنان کوتاه گفت : شغل پرستاری بویژه در این ایام سخت کرونا جهادی عظیم است وهمه ما باید قدردان زحمات ارزشمند این عزیزان باشیم.

2
وی در ادامه از تلاش تمامی کادر پرستاری شرکت ارتباطات زیرساخت در جهت حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر وشاخه گل به پرستاران شاغل در شرکت ارتباطات زیر ساخت از زحمات و تلاش های آنان قدردانی به عمل آمد.
همچنین مراسم مشابه ای با حضور مهندس خباز عضوهیات مدیره و محمدرضا نور آبادی مدیر کل توسعه سرمایه انسانی شرکت در مرکز بهداشت صنعتی وسلامت کارکنان برگزارشد و از خدمات کادر درمان و پرستاران این مرکز قدردانی بعمل آمد.

۲۰ آذر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۴ نفر
۵۵,۳۰۴ نفر
۴۹۵ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض