صفحه اصلیجزییات خبر

نماینده ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه امنیت فاوا منصوب شد

نماینده ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه امنیت فاوا منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر امیر محمدزاده لاجوردی به عنوان نماینده ویژه وزیر در حوزه امنیت فاوا منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور حکمی ماموریت های ویژه نماینده ویژه وزیر در حوزه امنیت فاوا را ابلاغ کرد.
راهبری امنیت فاوا در بخش های مختلف ستادی و سازمان های تابعه وزارتخانه و ایجاد همگرایی در این حوزه به منظور اطمینان از سطح مطلوب امنیت فاوا در سطح وزارتخانه ، نمایندگی وزارتخانه و سازمان ها و شرکت های تابعه به ویژه بخش های مرتبط با حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات و اداره کل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارتخانه و حوزه امنیت فاوای سایر توابع مواردی است که در حکم وزیر ارتباطات به دکتر محمدزاده لاجوردی واگذار شده است.
دکتر امیر محمدزاده لاجوردی دارای مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر، گرایش امنیت شبکه از دانشگاه صنعتی شریف ، دانشجوی پسا دکتری مهندسی کامپیوتر گرایش تحلیل مبتنی بر جریان جهت شناسایی حملات مانای پیشرفته در دانشگاه صنعتی شریف ومتخصص شبکه‌های کامپیوتری و امنیت فناوری اطلاعات است.
منتخب سومین جشنواره بین المللی خوارزمی در بخش پژوهشهای کاربردی در سال 1398 ، برگزیده بنیاد ملی نخبگان به عنوان دانش آموخته برتر کشور در سال 1399 و برگزیده بنیاد ملی نخبگان به عنوان استعداد برتر کشور در سال 1396 بخشی از افتخارات دکتر امیر محمدزاده لاجوردی می باشد.
امیر محمدزاده لاجوردی که به سمت نماینده ویژه وزیر در حوزه امنیت فاوا از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شده است هم اکنون عضو هیات‌مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت می باشد.

۱۵ آذر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۳ نفر
۶۰,۵۰۹ نفر
۴۵ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.233.221.90
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض