صفحه اصلیجزییات خبر
در بازدید از پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی استان کرمان مطرح شد؛

استفاده از توانمندی های پژوهشی در راستای تولید تجهیزات بومی در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور

استفاده از توانمندی های پژوهشی در راستای تولید تجهیزات بومی در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور
دکتر رضوی زاده عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بر استفاده از توانمندی های پژوهشی در راستای تولید تجهیزات بومی و استفاده در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ دکتر رضوی زاده عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت که به همراه مهندس موسوی مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی استانها به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان کرمان، نهم و دهم آذر ماه سالجاری به این استان سفر کرد.

رسانه جدید

عضو هیات مدیره شرکت و هیات همراه از پژوهشگاه فوتونیک ، پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی ماهان وآزمایشگاه فیبر نوری این پژوهشگاه بازدید کردند .
در این جلسه دکتر رضوی زاده با دکتر محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری های پیشرفته کرمان و اساتید پژوهشگاه دیدار و بر همکاری متقابل پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی ماهان و شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کردند.

5a

در ادامه عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور در ارتباطات زیر ساخت استان کرمان و بازدید از مرکز pc استان با پرسنل حاضر در این سالنها گفتگو کرده و از نزدیک در جریان شرایط نگهداری و پروژه‌های اجرا شده قرار گرفت.
وی با قدردانی از تلاش های کارکنان استان بر واگذاری تفویض اختیارات بیشتر به ارتباطات زیر ساخت استانها تاکید کرد.
در ابتدای این جلسه مهندس فلاح مدیرارتباطات زیرساخت استان کرمان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با وضعیت ارتباطات و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را ارایه کرد.

6a

در پایان دکتر رضوی زاده و هیات همراه با حضور در جمع پرسنل ارتباطات زیر ساخت استان کرمان بر رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان تاکید کرد.

4a

۱۳ آذر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۵ نفر
۵۵,۳۳۰ نفر
۵۲۱ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض