صفحه اصلیجزییات خبر

عضویت شرکت ارتباطات زیر ساخت در انجمن مدیریت پروژه ایران

عضویت شرکت ارتباطات زیر ساخت در انجمن مدیریت پروژه ایران
شرکت ارتباطات زیر ساخت به عنوان نخستین شرکت دولتی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT) موفق به عضویت انجمن مدیریت پروژه ایران شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دکتر عامی مطلق مدیرکل دفتر مدیریت پروژه و بودجه در خصوص عضویت شرکت در این انجمن گفت : شرکت ارتباطات زیر ساخت به عنوان نخستین شرکت دولتی در حوزه ICT کشور به مدت سه سال به عضویت این انجمن بین المللی درآمد.
دکتر عامی مطلق افزود : ارتباط موثر و تبادل دانش با نخبگان مدیریت پروژه ایران و جهان ، مشارکت در بالندگی و ترویج مدیریت علمی پروژه های کشور، شرکت در سخنرانی های ماهیانه انجمن، تخفیف برای شرکت در دوره های آموزشی انجمن، دریافت مجله مدیریت و نشریه الکترونیکی انجمن، درج موفقیت های علمی شرکت در انجمن، امکان ارائه مشاوره ، شرکت در گردهمایی های انجمن و شرکت در گردهمایی های علمی و حرفه ای ،تسهیل دریافت گواهی نامه های حرفه ای از مزایای عضویت در انجمن مدیریت پروژه ایران می باشد.
لازم به ذکر است که شرکت ارتباطات زیرساخت موفق شد در مرداد ماه سال گذشته رتبه اول در ارزیابی بلوغ مدیریت پروژه سازمانی در بین مجموعه‌ مراکز و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کسب کند.

۶ آذر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۵ نفر
۵۷,۶۷۵ نفر
۰ نفر
۴۳۷ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض