در مراسم گرامیدات هفته بسیج؛

مهندس فتاحی : روحیه بسیجی باید بین کارکنان ارتقاء یابد

مهندس فتاحی : روحیه بسیجی باید بین کارکنان ارتقاء یابد
ترویج تفکر بسیجی ضروری است و این روحیه باید بین کارکنان تسری یافته و در تمامی سازمان ها و نهادها مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ،در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مهندس جعفرپور ، مهندس خباز و دکتر محمدزاده لاجوردی اعضای هیات مدیره ، مدیران و جمعی از همکاران بسیجی شرکت برگزار شده بود ، مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام این مطلب گفت: ترویج تفکر بسیجی همچون شهید علیمحمدی از شهدای هسته ای کشور که دارای روحیه بسیجی بود باید در سطح شرکت الگو قرار گیرد.

b2

وی افزود : شرکت ارتباطات زیرساخت با توجه به نقشی که در توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در کشور دارد به‌عنوان پیشران تحول دیجیتال کشور شناخته می‌شود و تمامی اقدامات و توسعه‌هایی که توسط همکاران عزیز در شرکت ارتباطات زیرساخت صورت می گیرد باید با روحیه بسیجی پیش رفته و تفکر بسیجی بر آن حاکم شود.

b1

در ابتدای این مراسم سرهنگ تیموری فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ با تبریک هفته بسیج متعهد و انقلابی بودن را از ویژگی‌های فرهنگ بسیجی بر شمرد و برنقش کارکنان بسیجی در پیشبرد اهداف شرکت ها تاکید کرد.

b3

گردهمایی بسیجیان شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از مدیران و همکاران بسیجی شرکت متبوع در سوم آذر ماه سال جاری برگزار شد .
اجرای تواشیح ، سرود ، اجرای حرکات ورزشی و رزمی بسیجیان و اجرای راپل از بام ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت از دیگر برنامه های اجرا شده در مراسم گرامیداشت هفته بسیج بود

۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۰۳
تعداد بازدید : ۶۴۸