صفحه اصلیجزییات خبر
در مراسم گرامیدات هفته بسیج؛

مهندس فتاحی : روحیه بسیجی باید بین کارکنان ارتقاء یابد

مهندس فتاحی : روحیه بسیجی باید بین کارکنان ارتقاء یابد
ترویج تفکر بسیجی ضروری است و این روحیه باید بین کارکنان تسری یافته و در تمامی سازمان ها و نهادها مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ،در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مهندس جعفرپور ، مهندس خباز و دکتر محمدزاده لاجوردی اعضای هیات مدیره ، مدیران و جمعی از همکاران بسیجی شرکت برگزار شده بود ، مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام این مطلب گفت: ترویج تفکر بسیجی همچون شهید علیمحمدی از شهدای هسته ای کشور که دارای روحیه بسیجی بود باید در سطح شرکت الگو قرار گیرد.

b2

وی افزود : شرکت ارتباطات زیرساخت با توجه به نقشی که در توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در کشور دارد به‌عنوان پیشران تحول دیجیتال کشور شناخته می‌شود و تمامی اقدامات و توسعه‌هایی که توسط همکاران عزیز در شرکت ارتباطات زیرساخت صورت می گیرد باید با روحیه بسیجی پیش رفته و تفکر بسیجی بر آن حاکم شود.

b1

در ابتدای این مراسم سرهنگ تیموری فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ با تبریک هفته بسیج متعهد و انقلابی بودن را از ویژگی‌های فرهنگ بسیجی بر شمرد و برنقش کارکنان بسیجی در پیشبرد اهداف شرکت ها تاکید کرد.

b3

گردهمایی بسیجیان شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از مدیران و همکاران بسیجی شرکت متبوع در سوم آذر ماه سال جاری برگزار شد .
اجرای تواشیح ، سرود ، اجرای حرکات ورزشی و رزمی بسیجیان و اجرای راپل از بام ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت از دیگر برنامه های اجرا شده در مراسم گرامیداشت هفته بسیج بود

۳ آذر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۴ نفر
۱,۰۹۱,۶۳۲ نفر
۶۰ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض