عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت:

بهره‌گیری از ظرفیت استان‌ها در پیش برد اهداف شرکت ارتباطات زیرساخت ضروری است.

بهره‌گیری از ظرفیت استان‌ها در پیش برد اهداف شرکت ارتباطات زیرساخت ضروری است.
دکتر لاجوردی، عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، از مدیریت زیرساخت استان قم، بازدید کرد و گفت: بهره‌گیری از ظرفیت استان‌ها در پیش برد اهداف شرکت ارتباطات زیرساخت ضروری است.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر امیر محمد زاده لاجوردی عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، در روز پنجشنبه 27 آبان ماه، از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان قم بازدید کرد.

این بازدید با هدف دیدار با همکاران، بررسی مشکلات و موانع کاری مدیریت ارتباطات زیرساخت استان قم برگزار شد.

 در ابتدا، جلسه‌ای با حضور کارکنان مدیریت ارتباطات زیرساخت استان قم تشکیل شد و مهندس شاهینی، مدیرارتباطات زیرساخت استان قم، گزارشی ازعملکرد مدیریت استان ارایه کرد و آخرین وضعیت پروژه‌های زیرساختی استان، شرایط نگهداری و وضعیت ارتباطات استان را توضیح داد.

 همچنین در این بازدید، سامانه مدیریت جامع نگهداری مراکز زیرساخت (iMMS) که توسط مدیریت استان طراحی و پیاده‌سازی شده است ارائه شد و امکانات و ظرفیت‌های این نرم‌افزار برای بهبود عملکرد نگهداری مرکز بیان.

لاجوردی

در این جلسه دکتر لاجوردی، بر بهره‌ گیری از فناوری اطلاعات در مدیریت و راهبری مراکز و لزوم استفاده از تجهیزات و سامانه‌های بومی، تاکید کرد .

وی اظهار کرد: تقویت مدیریت‌های استانی و بهره‌گیری از ظرفیت استان‌ها در پیش برد اهداف شرکت ارتباطات زیرساخت ضروری است.

در پایان، دکتر لاجوردی از بخش‌های مختلف مرکز و سالن انتقال، بازدید کرد و از نزدیک در جریان شرایط نگهداری و پروژه‌های اجرا شده و در حال اجرای استان قرار گرفت.

 

 

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۵۹
تعداد بازدید : ۶۵