صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم تکریم و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.
صبح امروز؛ مراسم تکریم و معارفه اعضای جدید هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که مدیران کل شرکت و مدیران استانی از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : پتانسیل اعضای جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از لحاظ تجربه ، دانش و تسلط بر حوزه های تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مایه افتخار است و بی تردید با همراهی و همدلی این عزیزان اهداف شرکت با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.
وی افزود : تلاش ما این است که راهبری هر یک از حوزه های شرکت را به یکی از اعضا واگذار کنیم و با توجه نگاه و تاکید دکتر زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر فاصله گرفتن از ساختار محوری به سمت فعالیت محور شدن راهبری زیرساخت حرکت کنیم.
مهندس فتاحی اظهار امیدواری کرد : با پتانسیل و ظرفیت اعضای هیات مدیره جدید شرکت و با استفاده از تجربه و دانش اعضای سابق هیات مدیره بتوانیم اهداف و برنامه های شرکت را به بهترین شکل ممکن محقق سازیم.

1
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به خدمات برجسته اعضای هیات مدیره سابق خاطرنشان کرد: تجارب و پشتکار مهندس کشاورز ، دکتر اکبری ، مهندس ترابیان در شرکت منشاء آثار و برکات فراوانی بوده برای حوزه آی سی تی به ویژه شرکت ارتباطات زیر ساخت دانست و از خدمات و تلاش های ارزنده آنان قدردانی کرد.
مهندس فتاحی در این جلسه ضمن تبریک میلاد امام حسن عسگری (ع) برای اعضای جدید هیأت مدیره در تحقق اهداف راهبردی شرکت آرزوی توفیق کرد.
در ادامه مازیار کشاورز ، دکتر اکبری ، مهندس ترابیان اعضای سابق هیات مدیره شرکت طی سخنانی از تلاشها و همکاری های دلسوزانه مجموعه مدیران و کارکنان شرکت در همراهی و همدلی برای پیشبرد امور قدردانی کردند برای برای اعضای جدید هیات مدیره شرکت آرزوی توفیق کردند.

 

2
در ابتدای این جلسه مهندس خباز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت نیز طی سخنانی گفت: با توجه به جایگاه و نقش کلیدی شرکت ارتباطات زیرساخت در حوزه ICT و تحقق زیرساخت های ارتباطی دولت الکترونیک باید توجه بیشتری بر استفاده از توانمندی های فنی نیروی انسانی برای دستیابی به اهداف و برنامه های شرکت به عمل آید .

همچنین در این مراسم مهندس جعفرپور،دکتر رضوی زاده و دکتر محمدزاده لاجوردی اعضای جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت ضمن تشکر و قدردانی از مدیران ارشد و کارکنان شرکت طی مطالبی کوتاه بر استفاده از ظرفیت های موجود برای ارتقاء کیفی خدمات و توسعه های زیرساخت ارتباطی تاکید کردند.
در پایان این مراسم ضمن اعطای احکام انتصاب اعضای هیات مدیره جدید با اهداء لوح سپاسی از سوی مهندس فتاحی از خدمات و تلاش های ارزشمند دکتر اکبری ،مهندس ترابیان و مهندس کشاورز اعضای سابق هیات مدیره شرکت قدردانی شد.

3

۲۳ آبان ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۱ نفر
۵۵,۲۹۶ نفر
۴۸۷ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض