صفحه اصلیجزییات خبر

تبدیل وضعیت استخدامی مشمول قانون ایثارگران

تبدیل وضعیت استخدامی مشمول قانون ایثارگران
تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و شرکتی (پیمانکاری) مشمول ماده 2 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در شرکت ارتباطات زیر ساخت اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ، محمدرضا نور آبادی مدیرکل توسعه سرمایه انسانی شرکت اعلام کرد : به موجب دستور العمل نحوه اجرای بند "د" تبصره 20 قانون مشمولین ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران فرایند تبدیل وضعیت این دسته ازمشمولین برابر دستور العمل های ابلاغی در حال اجرا و اقدام می باشد .
وی اضافه کرد : با توجه به اهمیت موضوع به منظور تبادل نظر و ارائه راهکاردر خصوص تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و شرکتی مشمول ، جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت با حضور اعضا تشکیل و موضوعات ساختار سازمانی و اعتبار مورد نیاز مطرح شد.
مدیرکل توسعه سرمایه انسانی تصریح کرد: طبق ماده 21 قانون خدمات رسانی به ایثارگران کلیه دستگاه ها مکلف‌اند حداقل 25 درصد از نیازهای استخدامی مورد نیاز دستگاه خود را ( اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی) را به خانواده‌های شاهد، جانبازان، آزادگان و ایثارگران با حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه اختصاص دهند.
وی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی ایثارگر افزود :85 نفر از همکاران قراردادی شرکت واجد شرایط می باشند که از این تعداد 55 درصد نیروهای فنی و 45 درصد نیروهای غیر فنی هستند که پس از پیگیری های لازم از سازمان اموراداری و استخدامی کشور شماره مستخدم 68 نفر صادر گردیده و اخذ شماره مستخدم سایر کارکنان مشمول نیز در دست پیگیری می باشد .
محمدرضا نورآبادی در خصوص وضعیت نیروهای شرکتی ( پیمانکاری) ایثارگر شرکت گفت : فرایند اجرایی نمودن بخشنامه فوق در حال انجام می باشد و نیروهای شرکتی مشمول در شرکت ارتباطات زیرساخت تاکنون حدود 1234 نفر می‌باشند که از این تعداد 35 درصد نیروهای فنی، 49 درصد غیرفنی و 16 درصد سایر موارد اعم از( راننده، فضای سبز و.). می‌باشند.
وی اضافه کرد : از این تعداد تاکنون مدارک 1013 نفر از همکاران به مراجع ایثارگری جهت استعلام ارسال شده و برای 218 نفر پاسخ دریافت کرده ایم و بقیه موارد هم درحال پیگیری است.
نورآبادی در پایان خاطرنشان کرد: مدیران ارشد شرکت تمام تلاش خود را جهت اجرایی شدن هرچه سریع‌تر این طرح بکار گرفته‌ اند و امیدواریم با تامین منابع مالی و اصلاح ساختار سازمانی این طرح به نحو مطلوبی در شرکت اجرایی شود.

۱ آبان ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۶ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۴ نفر
۴۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض