صفحه اصلیجزییات خبر
وزیر ارتباطات در آیین تکریم و معارفه معاون و مشاور خود:

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی مغز متفکر بخش ICT است

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی مغز متفکر بخش ICT است
وزیر ارتباطات در جلسه امروز شورای معاونان، علی‌اصغر انصاری را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، و مهدی سالم را به عنوان مشاور فرهنگی و رسانه‌ای معرفی کرد.

دکتر عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه تکریم و معارفه معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، مجری و دبیر شورای راهبردی شبکه ملی اطلاعات، و مشاور فرهنگی و رسانه‌ای خود با تکریم از فرهاد معارفی معاون سابق برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، از وی خواست تجربیات و دانش خود را در این حوزه در اختیار همکاران وزارت ارتباطات قرار دهد.
وی با اشاره به اینکه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات باید مغز متفکر برای بخش ICT کشور باشد، افزود: تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این معاونت نه تنها در ستاد، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات بلکه در بخش فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور نیز باید تاثیرگذار باشد.
زارع‌پور تصریح کرد: این برنامه‌ها باید در مسیر اهداف کلان کشور که محور آن شبکه ملی اطلاعات است قرار گیرد.
وی با تاکید بر دست‌یابی به اهداف و راهبردهای این حوزه، افزود: این معاونت باید چشم بیدار وزارت ارتباطات باشد و وضعیت ICT کشور را با شاخص‌های قابل سنجش، لحظه به لحظه رصد کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره انتصاب مهدی سالم به عنوان مشاور فرهنگی و رسانه‌ای گفت: فناوری اطلاعات یک فناوری اجتماعی است و باید نگاه فرهنگی و رسانه ای با طرح های توسعه این حوزه آمیخته باشد.
وی افزود: برای هر اقدام و عملی در این حوزه تهیه پیوست فرهنگی و رسانه‌ای الزامی است تا افکار عمومی را اقناع کند.
بر اساس این گزارش، در پایان این جلسه وزیر ارتباطات از فرهاد معارفی معاون سابق برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، و مهدی کریمی مجری و دبیر سابق شبکه ملی اطلاعات در وزارت ارتباطات تقدیر کرد و احکام انتصاب علی‌اصغر انصاری به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و همچنین مجری و دبیر شورای راهبردی شبکه ملی اطلاعات، و حکم مهدی سالم مشاور فرهنگی و رسانه‌ای وزیر ارتباطات نیز اهدا شد.

 

منبع : مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

۲۷ مهر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۵ نفر
۵۸,۳۹۷ نفر
۲۷۱ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.12.157
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض