طی مراسمی؛

از فعالان کسب تندیس برنزین سطح یک در پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال تقدیر شد

از فعالان کسب تندیس برنزین سطح یک در پنجمین دوره  ارزیابی ملی تحول دیجیتال تقدیر شد
مراسم تقدیر از زحمات تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت که در پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال مشارکت داشته اند، با حضور مهندس اصغریان معاون فناوری اطلاعات و مهندس طاهری معاون راهبردی و توسعه ی کسب و کار، روز دوشنبه 26 مهر ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در ابتدای جلسه مهندس اصغریان ضمن قدردانی از زحمات کلیه پرسنل شرکت که به طور مستقیم و غیر مستقیم در کسب این افتخار نقش داشتند، با تاکید بر ضرورت توجه به ابعاد مختلف تحول دیجیتال کسب تندیس برنزین سطح یک، در اولین حضور شرکت در این ارزیابی را نشان توجه همه ی ارکان شرکت به موضوع تحول دیجیتال دانست.

t4

وی افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی تحول دیجیتال در کشور توانسته است وظایف و ماموریت هایش را به ویژه در شرایط سخت بحران کرونا با توسعه زیرساخت های ارتباطی در کشور به خوبی ایفا نماید.
مهندس اصغریان خاطرنشان کرد : تا فرصت است باید از شرایط ویژه عصرتحولات دیجیتال استفاده کنیم و همچنین با بهره گیری از سرویس های نوین همچون هوشمندسازی ،بلاک چین ، تله پورت و...خود را برای دوره بعد از تحول دیجیتال آماده کنیم.
در ادامه مهندس طاهری معاون راهبردی و توسعه ی کسب و کار نیز ضمن اشاره به وجود فرهنگ کار تیمی در شرکت در اقدامات مشابه در خصوص اهمیت موضوع تحول دیجیتال در سند استراتژی کلان شرکت و لزوم توجه بیشتر به ابعاد مختلف آن موضوعاتی را مطرح نمودند و از زحمات همکاران تشکر کردند.
در پایان با اهداء لوح تقدیر به مدعوین جلسه از زحمات تعدادی از همکاران قدردانی به عمل آمد.
شایان ذکر است شرکت ارتباطات زیرساخت در پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال موفق به کسب تندیس برنزین سطح یک در محور زبدگی دیجیتال شده است.

۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۴۸
تعداد بازدید : ۳۴۸