همزمان با هفته نیروی انتظامی؛

از یگان انتظامی مستقر در شرکت ارتباطات زیرساخت تقدیر شد

از یگان انتظامی مستقر در شرکت ارتباطات زیرساخت تقدیر شد
امروز طی مراسمی با حضور مجید خباز عضو هیات مدیره ، حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل ، روابط عمومی وامور بین الملل و محسن نوروزی مدیرکل حراست این شرکت به همراه حسین زارع معاون مدیرکل حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از زحمات و خدمات فرمانده و همکاران نیروی انتظامی مستقر در ساختمان مرکزی این شرکت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ، در این مراسم مجید خباز عضو هیات مدیره با گرامیداشت و تبریک هفته نیروی انتظامی گفت : امنیت از مولفه های مهم و اساسی و زیربنایی هر جامعه توسعه یافته ای است که پایداری و بقای آن در سایه مجاهدتها و تلاش های نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این میان نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر هیچ کس پوشیده نمی باشد.
وی از تلاشهای ارزشمند و صادقانه نیروی انتظامی مستقر در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت که فضای امن و صمیمی را برای همکاران این شرکت ایجاد کرده است ، تقدیر کرد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر وشاخه گل به سرهنگ حشمت اله نصیری فرماندهی یگان انتظامی مستقر در شرکت ارتباطات زیر ساخت از زحمات و تلاش های ایشان و همکاران نیروی انتظامی قدردانی به عمل آمد.

۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۰۳
تعداد بازدید : ۳۰۵