صفحه اصلیجزییات خبر

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت صبح امروز برای رسیدگی و اتخاذ تصمیم پیرامون برنامه عملیاتی و بودجه پیشنهادی سال 1401 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت، این جلسه با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت متبوع و نمایندگانی از وزارتخانه های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، کار، تعاون و امور اجتماعی به ریاست فرهاد معارفی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رییس مجمع عمومی صاحبان سهام صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

8585

در ابتدای این جلسه، مهندس فتاحی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارش مبسوطی از عملکرد هیات مدیره و پیشرفت طرح ها، تحقق اهداف کمی و کیفی مقرر در برنامه و بودجه مصوب شرکت ، انجام تکالیف قانونی مطابق با اسناد بالادستی و نقش آفرینی موثر شرکت در اکوسیستم بخش ICT کشور، چالش ها و مشکلات اساسی در ارتباط با اجرای طرح ها و همچنین برنامه های پیش بینی شده برای سال آتی ارائه کرد.
وی همچنین مطالبی را در خصوص طرح های توسعه و تکمیل پروژه های شبکه های زیر ساختی ارتباطات کشور ، پروژه های توسعه‌ ای شبکه ملی اطلاعات و نقش شرکت در توسعه بخش ICT کشور مطرح نمود.
در ادامه جلسه اعضای مجمع عمومی پس از بحث و بررسی پیرامون برنامه ها و بودجه پیشنهادی شرکت برای سال 1401 و ضمن موافقت با کلیات آن مقرر نمودند تشریفات قانونی با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور طی شود.
در پایان جلسه فرهاد معارفی نایب رییس مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن تشکر و قدردانی ویژه از مجموعه کارکنان و مدیران شرکت اظهار امیدواری کرد که در سایه زحمات و تلاش های شبانه روزی این عزیزان، شاهد تحقق صد درصدی اهداف پیش بینی شده برای شرکت ارتباطات زیرساخت باشیم.


۱۴ مهر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۵۵,۳۱۴ نفر
۵۰۵ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض