صفحه اصلیجزییات خبر
وزیر ارتباطات در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه سرمایه انسانی:

استفاده مؤثر از فناوری اطلاعات در اداره امور وزارت ارتباطات ضروری است/ شفافیت و از بین بردن زمینه های فساد مورد انتظار است

استفاده مؤثر از فناوری اطلاعات در اداره امور وزارت ارتباطات ضروری است/ شفافیت و از بین بردن زمینه های فساد مورد انتظار است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌ منظور روان‌تر کردن فرآیندها، افزایش بهره‌وری و ایجاد شفافیت از معاون جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات مورد انتظار است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات که عصر امروز در ابتدای جلسه شورای معاونان برگزار شد، گفت: معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع، حوزه پر چالشی است و مدیریت در این حوزه نیازمند توانمندی ویژه‌ای است تا بتواند وزارتخانه را باوجود محدودیت‌هایی چون نیروی انسانی و منابع مالی به سمت دستیابی به اهداف هدایت کند.
وی با اشاره به سوابق علمی و اجرایی سجاد بنابی افزود: آقای بنابی از نخبگان علمی هستند که با سعه‌صدر، توان بالا و کار شبانه‌روزی امور این معاونت را مدیریت کردند.
زارع‌پور با اشاره به سوابق مدیریتی اصلان‌زاده گفت: ایشان نیز از نخبگان اجرایی هستند که بیش از 15 سال سابقه اجرایی مدیریتی در حوزه های اداری و مالی دارند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توقعات و انتظارات از معاونت جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات، گفت: یکی از مهم‌ترین انتظارات ما فساد‌ستیزی است که باید سرلوحه کارها باشد هرچند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از گذشته در این موضوع سربلند بوده است بااین‌حال این روند باید ادامه داشته باشد چراکه این مسئله خط قرمز ماست.
وی با تأکید بر ضرورت بازسازی منابع انسانی در ستاد وزارت ارتباطات گفت: ساختار وزارت ارتباطات باید تخصصی‌تر و با حضور نیرو‌های نخبه، تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها در سطح کلان از پشتوانه کارشناسی برخوردار شود.

وی در ادامه بر حل مشکلات نیروی انسانی ستاد و توابع وزارتخانه و ارتقا سطح معیشت کارکنان تاکید کرد.
زارع‌پور در خاتمه گفت: یکی از انتظارات مهم از معاون جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش‌های وزارت ارتباطات به‌منظور روان‌تر کردن فرآیندها، افزایش بهره‌وری، ایجاد شفافیت و قرار دادن همه تصمیمات در اتاق شیشه‌ای است.
پیش از سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ابتدا سجاد بنابی معاون سابق به بیان نکاتی در خصوص تجربه حضور در سمت معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع پرداخت و سپس هادی اصلان‌زاده معاون جدید با ابراز خرسندی از حسن اعتمادی که به او شده ابزار امیدواری کرد که با هماهنگی و همراهی سایر مدیران و در یک حرکت جمعی و تیمی بتواند از عهده مسئولیت به‌زعم او بسیار سنگین سربلند بیرون بیاید.

در پایان این نشست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سجاد بنابی معاون سابق با اهدای لوحی تقدیر و هادی اصلان‌زاده را به‌طور رسمی به‌عنوان معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع معرفی کرد.

۱۱ مهر ۱۴۰۰
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۲ نفر
۵۵,۷۵۷ نفر
۴۰۶ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض