صفحه اصلیجزییات خبر

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت برای بررسی عملکرد هیات مدیره و همچنین صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۹برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت، در این جلسه نمایندگانی از وزارتخانه های؛ دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، کار، تعاون و امور اجتماعی و همچنین با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت به ریاست فرهاد معارفی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رییس مجمع عمومی صاحبان سهام صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

f4

در ابتدای این جلسه، مهندس فتاحی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارش مبسوطی از عملکرد هیات مدیره و و پیشرفت طرح ها، تحقق اهداف کمی و کیفی مقرر در برنامه و بودجه مصوب شرکت و انجام تکالیف قانونی مطابق با اسناد بالادستی و نقش آفرینی موثر شرکت در اکوسیستم بخش ICT کشور، چالش ها و مشکلات اساسی در ارتباط با اجرای طرح ها و همچنین برنامه های پیش بینی شده برای سال آتی شرکت ارائه داد.

وی همچنین توضیحاتی را در خصوص طرح های توسعه و تکمیل پروژه های شبکه های زیر ساختی ارتباطات کشور و پروژه های توسعه‌ ای شبکه ملی اطلاعات بیان کرد.

در ادامه جلسه پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی و توضیحات ارائه شده توسط مسئولین شرکت، اعضای مجمع عمومی ضمن تشکر ویژه از عملکرد مطلوب مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت، عملکرد هیات مدیره و صورت های مالی  منتهی به ۲۹ اسفند ماه  ۱۳۹۹ این شرکت را تایید و تصویب نمودند.

جلسه

 

در پایان جلسه فرهاد معارفی نایب رییس مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن تشکر و قدردانی ویژه از مجموعه کارکنان و مدیران شرکت اظهار امیدواری کرد که در سایه زحمات و تلاش های شبانه روزی این عزیزان، شاهد تحقق صد درصدی اهداف پیش بینی شده برای شرکت  در طول سال مالی جاری نیز باشیم.

 


۲۸ شهریور ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۲ نفر
۵۷,۵۸۸ نفر
۳۵۰ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.235.60.197
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض