صفحه اصلیجزییات خبر

شرکت ارتباطات زیرساخت چهار پروژه با ۱۸ میلیارد تومان در کرمانشاه افتتاح کرد

شرکت ارتباطات زیرساخت چهار پروژه با ۱۸ میلیارد تومان در کرمانشاه افتتاح کرد
مدیر ارتباطات زیرساخت استان کرمانشاه از افتتاح چهار پروژه زیرساختی در هفته دولت در این استان خبر داد و گفت: برای تکمیل و بهره‌برداری از این چهار پروژه ۱۷ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

مهندس نوشادفرمدیر ارتباطات زیرساخت استان کرمانشاه سیگنال‌رسانی به هفت ایستگاه پرقدرت صدا و سیما را یکی از مهمترین پروژه‌های هفته دولت این اداره کل دانست و افزود: با راه اندازی شبکه سیگنال رسانی در استان محدودیت پخش مستقیم مسابقات ورزشی در اکثر شهرستانهای استان رفع شد.
وی درخصوص جزییات این پروژه اظهار کرد: این سیگنال‌رسانی در ایستگاه‌های کرمانشاه، صحنه، کوه نوا (شهرستان‌های دالاهو، سرپل ذهاب، قصرشیرین)، نوریاب (شهرستان پاوه)، کوه بازو، مادیان کوه (شهرستان سنقر) و کانی کچگینه (شهرستاتهای جوانرود و روانسر) انجام شده است.
توسعه ظرفیت شبکه دیتا در شهرستان کنگاور به میزان ۱۰ گیگا بیت بر ثانیه که با افزایش ۲۵ درصدی در فاز یک توسعه همراه بود و راه اندازی هاب ماهواره ای بومهن _ طرح USO در یک مرکز روستایی استان، ۲ پروژه دیگر شرکت ارتباطات زیرساخت است که آقای نوشادفر به آنها اشاره کرد.
وی در پایان از زحمات شبانه روزی کلیه کارمندان و کارکنان شاغل در این شرکت و همکاران فعال در حوزه ارتباطات استان و کشور که در طراحی، نصب، راه اندازی و بهره‌برداری از تجهیزات فوق در این مدت تلاش نموده و از هیچ کوششی فرو گذار نبوده اند تشکر نموده و از تعامل و مساعدت دستگاههای اجرایی که در اجرای این پروژه ها همکاری داشته اند صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

منبع : خبرگزاری ایرنا۹ شهریور ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۱,۰۹۱,۶۲۶ نفر
۵۴ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض