صفحه اصلیجزییات خبر

پیام تبریک مدیرکل دفتر مدیرعامل ، روابط عمومی وامور بین الملل به مناسبت 14 مرداد سالروز تاسیس شرکت

پیام تبریک مدیرکل دفتر مدیرعامل ،  روابط عمومی وامور بین الملل به مناسبت 14 مرداد سالروز تاسیس شرکت
ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز تاسیس شرکت معظم ، تاثیر گذار و نقش آفرین ارتباطات زیرساخت (۱۴ مردادماه) و با آرزوی توفیق و سلامتی شما عزیزان ، در سالی که گذشت همچون سال قبل در شرایط بحرانی ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا قرار داشتیم و اگر نبود تلاش های شبانه روزی و طاقت فرسای تمامی همکاران سخت کوشمان در اقصی نقاط کشور برای حفظ ، پایداری و توسعه شبکه های مادر مخابراتی مطمئناً همه بخش های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی، کسب و کارهای نوین و استارت آپی و... دچار مشکل و بحران می شدند.

به هر تقدیر در برهه ای از زمان هستیم که تحریم های ناجوانمردانه از یک سو و از سوئی دیگر سوء مدیریت در برخی از بخش ها، متاسفانه موجبات زحمت و دردسر برای مردم شدند و رنج مردم وفادار و بخشنده و شریف مان را دامن زدند.
با ابراز تاسف برای این سختی ها و آلام مردم، شکر و سپاس خدای متعال را ، ما در بخشی مسئولیت داریم که به واسطه داشتن برخورداری از متخصصین متعهد و کارکنان سخت کوش و مدیران آینده نگر، مسئولیت پذیر و توانمند توانستیم باری از دوش حاکمیت و مردم عزیزمان برداشته و نه تنها مشکلی پیش پای آنها نبودیم بلکه برعکس با اتخاذ تدابیر مدیریتی و فنی و اجرای به موقع پروژه های مورد نیاز ، زیر ساخت های ارتباطی شرکت خود را بروز نموده و خدمات شایسته، با کیفیت و پایدار به اقتضای شرایط روز و حتی فراتر از آن را برای جامعه فراهم نماییم. یقینا ما مدیران بایستی قدردان مساعی و تلاش های ارزنده و بی دریغ همکاران عزیز و زحمتکش در کلیه بخش ها و اقصی نقاط کشور که حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز به صورت شبانه روزی فعالیت نمودند ، باشیم چرا که با همت شما عزیزان این توفیق نصیب شرکت گردیده است .
بر خود واجب می دانم به عنوان کوچکترین عضو مجموعه شرکت ارتباطات زیرساخت و به منظور ارج نهادن بر فداکاری همکاران ایثارگرمان در پیشگاه این عزیزان سر تعظیم فرود آورده و رجاء واثق دارم که زحمات و   تلاش هایشان مرضی رضای خداوند سبحان و مردم قدردان باشد و حاصل این زحمات اجر و پاداش معنوی و اخروی باشد که باریتعالی مرحمت خواهد فرمود .
در آخر با گرامیداشت یاد و خاطره همکاران محترمی که به واسطه  ابتلا به بیماری کرونا از بین ما رفته اند ، آرزوی سلامتی، توفیق روز افزون و عاقبت به خیری برای شما عزیزان دارم.

 

حسنعلی عیسی زاده

مدیرکل دفتر مدیرعامل ،  روابط عمومی وامور بین الملل

۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۵ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۳ نفر
۴۲ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض