صفحه اصلیجزییات خبر

با حضور مهندس ترابیان مراسم معارفه مدیر جدید ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان برگزارشد

با حضور مهندس ترابیان مراسم معارفه مدیر جدید ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان برگزارشد
با حضور مهندس ترابیان عضو هیأت مدیره ،مهندس موسوی مدیر ارتباطات زیر ساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی و جمعی از مدیران استانی، مراسم تکریم و قدردانی از خدمات مدیر سابق و معارفه مدیر جدید ارتباطات زیر ساخت استان هرمزگان ، نهم مردادماه سالجاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل؛ در این مراسم مهندس ترابیان با تشکر و قدردانی از خدمات و تلاش های ارزشمند مهندس علی اصغر ابوالقاسمی ،حکم انتصاب مهندس عسکری زاده را که از سوی مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت صادر شده بود به وی اعطا کرد.

548

وی مهندس عسکری زاده را به عنوان مدیر جوان و فردی شایسته و دارای تجربیات خوب اجرایی و مدیریتی معرفی و ابراز امیدواری کرد که در زمان تصدی ایشان خدمات شایسته ای را در ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان شاهد باشیم.
مهندس مهدی عسکری زاده دارای مدرک کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر ، کارشناس ارشد روانشناسی و دانشجوی دکترای مدیریت فناوری اطلاعات کسب و کار هوشمند می باشد.
هم چنین از سوابق اجرایی وی می توان به به مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان و معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی پست بانک ایران اشاره کرد.

۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۶ نفر
۶۰,۵۰۶ نفر
۴۲ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.233.221.90
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض