صفحه اصلیجزییات خبر

اهدای جوایز سومین دوره مسابقه ملی قهرمانی مدیریت پروژه

اهدای جوایز سومین دوره مسابقه ملی قهرمانی مدیریت پروژه
تیم دانشگاه تهران به عنوان تیم برتر این دوره از مسابقات قهرمانی مدیریت پروژه نهم تیرماه سالجاری با حضور در سالن همایش-های شرکت ارتباطات زیرساخت جوایز خود را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ،در مراسم اهدای جوایز این دوره مجید خباز عضو هیات مدیره ، نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار این شرکت به همراه اعضای کمیته مسابقه و نمایندگانی از انجمن مدیریت پروژه ایران، و مؤسسه مدیریت پروژه آریانا حضور داشتند.
بر اساس این گزارش ، در این مراسم امیرحسین عامی مطلق مدیر کل دفتر مدیریت پروژه و بودجه و مدیر PMO شرکت ارتباطات زیرساخت ، خدیجه جدا مدیر عامل موسسه مدیریت پروژه آریانا ، فرهاد نصرالله پور دبیر هیات مدیره انجمن مدیریت پروژه ، امیرحسین سرسنگی رئیس کمیته مسابقه، جواد زمانی دبیر کمیته مسابقه به عنوان سخنرانان اصلی حضور داشتند و از تلاش جوانان و همکاری انجمن جهت برگزاری این مسابقات تشکر کرده و از برگزاری چنین رویدادهایی در جهت رفع موانع سازمان¬ها برای سرافراز نمودن کشور عزیزمان ابراز امیدواری نموده و خواستار تشویق و حمایت بیشتر از دانشجویان جهت شرکت در مسابقات آتی شدند.
مهندس عامی مطلق مدیر کل دفتر مدیریت پروژه و بودجه این شرکت طی سخنانی اعلام کرد : این مسابقه جهشی عالی در ایجاد مسئولیتی اجتماعی بوجود آورده و این شرکت علاقمندی خود را جهت استفاده از روش¬های نوین مدیریت پروژه اعلام می-دارد.
وی افزود : با ایجاد ارتباطات بین صنعت و دانشگاه می¬بایست از توان نیروهای جوان استفاده کرد که هم اکنون این رویداد توسط جوانان انجمن مدیریت پروژه رقم خورده و این حلقه واسطی بین صنعت و دانشگاه است و امیدواریم که با همکاری های بیشتر در سطح بین المللی این جوانان افتخار بیافرینند.

3s

در پایان این مراسم، به هریک از اعضای تیم برنده متشکل از خانم¬ها فائزه معزی و فرناز رازمندی و آقایان محمدرضا فاضلیان و امیرصادق صداقت، تندیس قهرمانی و جوایزی از طرف شرکت ارتباطات زیرساخت و به اعضای تیم کمیته و هیئت داوران نیز هدایایی به رسم یادبود اهدا شد .
تیم برتر این دوره به عنوان نماینده ایران در مرحله بین¬المللی که شهریورماه امسال در کشور صربستان برگزار می¬شود، به صورت مجازی شرکت خواهد نمود.

۲۷ تیر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۴ نفر
۵۵,۳۶۷ نفر
۱۶ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض