صفحه اصلیجزییات خبر

لوح تقدیر جشنواره شهید رجایی به شرکت ارتباطات زیرساخت اعطاء شد

لوح تقدیر جشنواره شهید رجایی به شرکت ارتباطات زیرساخت اعطاء شد
شرکت ارتباطات زیرساخت موفق شد در زمینه ارزیابی عملکرد سطح دستگاه در میان شرکت های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، در شاخصهای اختصاصی،عمومی ومجموع شاخص های عمومی و اختصاصی سطح دستگاه رتبه برتر را در جشنواره شهید رجایی کسب نماید.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ، مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت ضمن تبریک این موفقیت، اعلام کرد:براساس ارزیابی های به عمل آمده از تمامی سازمان ها و دستگاه های دولتی و اعلام نتایج آن در جشنواره شهید رجایی، شرکت ارتباطات زیرساخت موفق شد در شاخصهای اختصاصی سطح دستگاه، شاخصهای عمومی ومجموع شاخص های عمومی و اختصاصی سطح دستگاه رتبه برتر را در بین شرکت های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دست آوردهمچنین بعنوان شرکت برتر معرفی شود.
و به همین مناسبت تقدیرنامه ای توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مهندس فتاحی معاون وزیر،رییس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعطاء شد.
مهندس فتاحی ضمن قدردانی و تشکر از تلاش تمامی همکاران و مدیرانی که برای نیل به این موفقیت شرکت را یاری کردند ، ابراز امیدواری کرد: با تلاش همکاران در سال های آتی نیز شرکت ارتباطات زیرساخت موفق به کسب رتبه های برتر گردد.
.

333

۲۴ تیر ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۳ نفر
۵۵,۱۶۹ نفر
۳۶۰ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض