صفحه اصلیجزییات خبر

شرکت ارتباطات زیر ساخت جام طلایی المپیاد ارتباطات را در دست گرفت

شرکت ارتباطات زیر ساخت جام طلایی المپیاد ارتباطات را در دست گرفت
سی و هفتمین دوره المپیاد بزرگداشت هفته ارتباطات موسوم به جام ارتباطات با قهرمانی شرکت ارتباطات زیر ساخت سی ام خرداد ماه سالجاری به کار خود خاتمه داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت ؛ در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این رقابتها با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ، ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت و مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام و جمعی از مدیران و ورزشکاران در ورزشگاه شهید اینانلو برگزار شد .

11.jpg

آزاد سرایی دبیر برگزاری این مسابقات و معاون ورزشی موسسه پیام در این خصوص اظهار داشت : هر ساله بمنظور گرامیداشت هفته ی ارتباطات مسابقات ورزشی ویژه مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه برگزار می شود که امسال در مجموع امتیازات کسب شده شرکت ارتباطات زیر ساخت با 212 امتیاز مقام اول، وزارت ارتباطات با 160 امتیاز مقام دوم و سازمان تنظیم مقررات با 88امتیاز مقام سوم را کسب کرده اند.
وی هدف از برگزاری این رویداد را القاء حس نشاط ، تندرستی و پویایی به کارکنان و پیوند خانواده ارتباطات در میادین ورزشی عنوان کرد.
معاون ورزشی موسسه پیام اظهار داشت : این رویداد ورزشی با رشد 15 درصدی مشارکت ورزشکاران نسبت سال گذشته و حضور 585 ورزشکار از خانواده بزرگ ارتباطات کشور برگزار گردید که به تفکیک 430 ورزشکار مرد در8 رشته فوتبال 5 نفره ،بدمینتون،آمادگی جسمانی ، تنیس روی میز ، دوی 60 متر ,تیر اندازی ، دارت مبتدی ، دارت حرفه ای و 155 بانوی ورزشکار در رشته های بدمینتون،آمادگی جسمانی ، تنیس روی میز,تیر اندازی, دارت با یکدیگر رقابت نمودند .
آزاد سرایی افزود : این رقابتها برای مدیران خانواده ارتباطات نیز در رشته های دارت ، فوتبال 5 نفره و تیراندازی و برای مدیران بانو در رشته های دارت و تیر اندازی برگزار شد .


۳۱ خرداد ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۲ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۴ نفر
۴۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض