صفحه اصلیجزییات خبر

مهندس فتاحی : زیرساخت عملکرد قابل‌قبولی در توسعه شبکه ملی اطلاعات داشت

مهندس فتاحی : زیرساخت عملکرد قابل‌قبولی در توسعه شبکه ملی اطلاعات داشت
شرکت ارتباطات زیرساخت عملکرد قابل‌قبولی در توسعه زیرساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات در سال 99 داشته است.

به‌گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل، مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در دیدار نوروزی با مدیران شرکت که با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد ، با اعلام این مطلب گفت: با شیوع ویروس کرونا شیب استفاده از فضای مجازی در کشور چند برابر شد و عملا نیاز به زیرساخت‌های ارتباطی در کشور بیش‌از پیش احساس شد.

رسانه جدید

وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در آموزش مجازی، بهداشت ، بانکداری الکترونیک، خدمات عمومی، خاطرنشان کرد: تامین زیرساخت های همه این خدمات در بستر شبکه ملی اطلاعات است و شرکت ارتباطات زیرساخت در سال 99 توانسته اهداف تجاری ، توسعه‌ای و فنی را به خوبی محقق سازد و تکالیف ابلاغی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این حوزه را به‌خوبی انجام داده‌است.
مهندس فتاحی توضیح داد: با همت و تلاش مدیران و همکاران شرکت در سال 99 توانستیم پروژه‌های مهمی در شرکت اجرایی کنیم و قراردادها و پروژه‌های ناتمام را نیز با موفقیت در سال گذشته پشت سر بگذاریم.
وی افزود:از اهم برنامه های شرکت ارتباطات زیرساخت در سال 1400 توسعه و حفظ پایداری در شبکه ارتباطات کشور است و ما بنا داریم در این راستا خدمات مطلوب و قابل اتکایی به هموطنان عزیزمان ارائه کنیم.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اضافه کرد: امیدوارم با تلاش جمعی همکاران در سال 1400 بتوانیم تجارب سال گذشته برای تدوین نقشه راه جهت حرکت رو به جلو در شرکت استفاده کنیم .

4f

در ابتدای این جلسه خانم مهندس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال 99 ، برنامه های و پروژه های شرکت در سال 1400 را تشریح نمودند.
در ادامه جلسه تعدادی از مدیران استانی و ستادی نیز گزارش مختصری از فعالیت های حوزه تحت مدیریت خود ارائه نمودند.
در این جلسه دیدار مجازی نوروزی علاوه بر اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل نیز در جلسه حضور داشتند.

۱۷ فروردین ۱۴۰۰
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۳ نفر
۵۴,۵۶۵ نفر
۲۱۶ نفر
۴۵۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.238.180.174
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض