دیدار عضو هیات مدیره شرکت با خانواده شهید محسنی فاضل

دیدار عضو هیات مدیره شرکت با خانواده شهید محسنی فاضل
به مناسبت بیست و دوم اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا ، مهندس خباز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با خانواده شهید محسنی فاضل دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این دیدار که حسن احمدوند معاون دفتر مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین المللو علی خسروی رئیس اداره امور ایثارگران شرکت نیز حضور داشتند ،مهندس خباز با تجلیل و تکریم خانواده این شهید بزرگوار و تقدیر از شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت:ما قدردان شهدای جنگ تحمیلی و ایثارگری و فداکاری خانواده آنان هستیم چرا که امنیتی که هم اکنون شاهد آن هستیم مرهون از خودگذشتگی شهدا و خانواده آنان است .
مهندس خباز و هیات همراه با اهدای لوح تقدیر، از فداکاری و ایثارگری خانواده معظم شهید محسنی فاضل در سالهای زندگی با جانباز شهید تقدیر کرد .

587

بر اساس این گزارش ، در مراسم دیگری رئیس اداره ایثارگران شرکت ارتباطات زیر ساخت وهیات همراه با حضور در منزل شهید نصرالهی از دیگر شهدای شرکت، ضمن گرامیداشت این شهید بزرگوار مقام شامخ شهدا را ارج نهاد و با اهدای لوح از خانواده شهید نصرالهی تقدیر کرد.
همچنین در مراسم مشابه ای، مهندس سادات حسینی مدیر ارتباطات زیرساخت استان سمنان با حضور در منزل شهید کریمی از خانواده این شهید بزرگوار شرکت ارتباطات زیر ساخت تجلیل کرد و مقام شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را ارج نهاد.

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۵۹
تعداد بازدید : ۹۲۲